четвер, 2 травня 2024 г.

Юлия Тимошенко согласовала с лидерами молодежных организаций план развития страны

Юлия Тимошенко согласовала с лидерами молодежных организаций план развития страны

Юлия Тимошенко и лидеры молодежных организаций заключили и утвердили пошаговый план, который будет воплощать в жизнь новый президент. Это произошло во время Всеукраинского молодежного форума в Киеве, инициированного лидером “Батькивщины”.

Об этом KV стало известно из сообщения пресс-службы партии “Батькивщина”.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Первоочередной задачей было определено возвращение мира и освобождение оккупированных территорий. Победный мир на условиях Украины, по мнению Юлии Тимошенко, обеспечат переговоры в формате “Будапешт плюс” и построение контрактной армии по стандартам НАТО.

Особое внимание в ходе дискуссии Тимошенко сосредоточила на конкретных шагах поддержки молодежи в Украине. По мнению политика, сейчас сложилась катастрофическая ситуация, когда чуть ли не каждый второй молодой украинец всерьез размышляет об эмиграции. Поэтому самым важным заданием новой власти станет создание условий для самореализации молодежи на собственной земле.

В частности, речь шла об обеспечении украинский доступным жильем, работой и достойными зарплатами.

Кроме того, для того чтобы молодежь имела возможность начинать и развивать свой собственный бизнес и таким образом поднимать экономику страны, новая власть должна обеспечить ее доступной программой микрокредитования под специальное страхование без залога.

Стоимость кредита будет доступной, как в ведущих европейских странах. Например, на уровне 3-5% годовых, как в Польше, а не как сейчас в Украине - 18-20%.

“При таких условиях в Украине будет формироваться средний класс, который сегодня фактически уничтожен”, - убеждена Юлия Тимошенко.

Также Тимошенко пообещала, что новый президент введет при рождении первого ребенка выплату в 50 тыс. гривен, второго - 100 тыс. гривен, а 3 и каждого следующего - по 150 тыс. гривен.

Кроме того, речь шла о финансировании образования как инвестиции в человеческий капитал. Увеличение расходов на образование каждого ребенка, бесплатное высшее образование для тех, кто имеет высокие результаты, модернизацию учебных заведений и достойные зарплаты для учителей.

Читайте: Александр Мороз заявил, что готов идти в президенты (видео)

Фото: “Батькивщина”

KиевVласть

Сергей Албул

Теги: новости киева, новости украины, выборы, батькивщина, юлия тимошенко, молодежь, президентские выборы

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.