неділя, 5 травня 2024 г.

Ігор Іванов: “Співпраця з місцевими активістами – мій пріоритет”

Ігор Іванов: “Співпраця з місцевими активістами – мій пріоритет”

Ігор Іванов – приватний підприємець, колишній капітан військово-повітряних сил. Ігор прожив більшу частину життя в Києві та зробив великий внесок у його розвиток як підприємець та державний управлінець. Цьогоріч Іванов балотується до Київради у Подільському районі разом з командою “ЗА Майбутнє”. Він розповів про плани на розвиток одного з найстаріших районів Києва.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

- Ігоре, ви народилися в Білорусі. Як ви потрапили до України і скільки часу тут живете?

- Я вступив до Київського авіаційного інженерного училища в 1983 році. З того часу я й живу в Києві. До 1997 року я служив у військово-повітряних силах, після чого займався управлінням різних проектів, зокрема проектом Світового банку для сприяння середньому та малому підприємництву. В 2001 – 2002 роках я отримував ступінь МВА в Сполучених Штатах. Я також є приватним підприємцем, займаюсь консалтингом з питань логістики, стратегічного планування, управління проектами.

- Чому ви вирішили піти в політику?

- Мої знання та досвід підвели мене до розуміння, що для якісних змін у країні потрібно самому брати участь у цих змінах. У десантників є слушний девіз: “Хто, якщо не ми?”

Останні 20 років я бачу, що дії політиків спрямовані не на людей, а на вирішення власних фінансових і кар’єрних питань. На мою думку, все, що робить влада, має бути сконцентрованим на людях. Я йду до Київради, щоб втілювати цей принцип у життя.

- Які проблеми міста ви плануєте вирішувати в Київраді?

- Проблем в Києві багато, і про них багато говорять. І один з ключових кроків для вирішення більшості з них – активне залучення громади. Люди мають брати участь в покращенні життя Києва. Вони мають розуміти, що відбувається, які пріоритети на часі.

Один з головних наших пріоритетів – Стратегія міста Києва. І це має бути стратегія хоча б на 20 років. В межах втілення Стратегії можна говорити про послідовність вирішення маси проблем міста. Наприклад, про жахливий стан інженерних мереж, який призводить до проблем і аварій на зразок відключень електроенергії та провалів асфальту.

Гостро стоїть і транспортна проблема, пов’язана з хаотичною забудовою. У Києві є місця, де транспортний колапс ще не відбувся, але от-от станеться – через новобудови, які збираються ввести в експлуатацію без жодної зміни транспортної інфраструктури. Від цього страждатимуть усі кияни, незалежно від місця проживання.

Стратегічне планування з урахуванням таких факторів – це щоденна кропітка робота, якою треба займатися, щоб всі почувалися безпечно у своєму місті.

- Ви балотуєтеся до Київради у Подільському районі. Які, на вашу думку, головні проблеми Подолу?

- Поділ був першим районом Києва, з яким я познайомився. Для мене це як перша закоханість. Цей район завжди був для мене близьким, і мені здається, що я зможу бути для нього корисним.

Поділ цікавий своєю різноманітністю. Це історична частина, яка має бути значно мальовничішою і приємнішою для прогулянок і дозвілля. У цій частині є великі проблеми з застарілими міськими комунікаціями – пропускною здатністю ливнівок, регулярними відключеннями електроенергії.

Це також житлові масиви на зразок Куренівки чи Виноградаря. Тут гостро стоїть проблема транспортної інфраструктури.

Це, безумовно, проблемна забудова і сумнівні документи, які її уможливлюють. Такі забудови часто виконуються з порушеннями державних будівельних норм. Яскравий приклад на Подолі – “будинок-монстр” на вулиці Нижній Вал.

Це великий обсяг питань для роботи. Ми маємо не лише вирішувати старі проблеми, а й не допускати появи нових.

- Як ви плануєте вирішувати ці проблеми?

- Я буду глибоко вивчати проблеми району і варіанти їх вирішення разом з активістами Подолу. Подоляни – це люди, які люблять свій район, добре знають одне одного і добре організовуються. Є багато незалежних урбаністичних проектів щодо Подолу, які можна використовувати в роботі. Я сподіваюсь, що комунікація буде плідною, і з допомогою місцевих активістів проблемні питання будуть вирішуватися на рівні Київради.

- Чому ви йдете в Київраду з партією “ЗА Майбутнє”?

- Я добре знаю своїх колег, співпрацюю з багатьма з них тривалий час як громадський активіст. Більше 30 років знаю Сергія Гусовського – найкращого, на мій погляд, кандидата на пост мера Києва. Я впевнений, що з цими людьми можна досягти поставлених цілей. Тому я приєднався до цієї команди.

“ЗА МАЙБУТНЄ” – це не голослівна назва. Мені подобається те, що партія стратегічно думає про майбутнє міста і має реальні рішення для його покращення.

- Чим для вас є Київ, і яким ви його хочете бачити через 5 – 10 років?

- Є речі, які можна зробити дуже швидко, але за 5 років кардинальні зміни в місті можна лише почати. Однозначно, за цей час розробити та почати втілювати Стратегію розвитку міста на 15 – 20 років.

Наше головне стратегічне завдання – це зручне для життя місто, де людина відпочиває душею. З можливістю легко добратися в інший кінець міста. Де рівномірно розподілена виробнича інфраструктура і немає дисбалансу берегів. Це місто, де комфортно жити.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Довідка: Ігор Іванов народився 1966 року в місті Ліда, Білорусь. Закінчив Київське вище воєнне авіаційне інженерне училище. Отримав ступінь магістра з бізнес-адміністрування в East Carolina University (США).

Приватний підприємець. Служив у військово-повітряних силах (1988 – 1997), отримав звання капітана. Обіймав посаду виконавчого директора Українського центру реструктуризації підприємств та розвитку приватного сектору (2004 – 2008), до недавніх пір керував відділом проектів АТ “Макрохім”, фахівець з питань логістики, стратегічного планування, управління проектами.

Ігор Іванов балотується до Київради в 9-му окрузі в Подільському районі.

Читайте: Євген Васілі: “Депутат Київради – це громадський діяч, а не людина в золотому кабінеті”

Фото: сайт "За Майбутнє"

Джерело: “За Майбутнє”

КиевVласть

Олексій Вєтров

Теги: новости киева, новини києва, мнение, позиция, За майбутнє, за майбутне, медики, подільський район, ковид, ігор іванов, игорь иванов

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.