субота, 27 квітня 2024 г.

Вакцинація є обов'язковою для працівників закладів освіти та держслужбовців, - голова КОДА Володін

Вакцинація є обов'язковою для працівників закладів освіти та держслужбовців, - голова КОДА Володін

На Київщині продовжують фіксувати високий рівень госпіталізації хворих на Covid-19. Велика кількість жителів регіону залишаються невакцинованими, тож посилені перевірки на дотримання вимог "червоної зони". А починаючи з 8 листопада додатково розпочнуть відсторонювати невакцинованих працівників центральних органів влади та освіти без збереження заробітної плати. 

Про це KV стало відомо за результатами онлайн-брифінгу голови Київської ОДА Василя Володіна.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”

Епідеміологічна ситуація

"Протягом минулої доби в Київській області зафіксовано 905 нових випадків коронавірусу, 50 з них – діти, одужало 348 мешканців Київщини. Надзвичайно висока цифра летальних випадків. На жаль, за добу померла 31 людина віком від 53 до 93 років", – розповів Василь Володін.

За його словами, також залишається високим і рівень госпіталізації. На сьогодні понад дві тисячі мешканців Київської області знаходиться на стаціонарному лікуванні. Загальна завантаженість ліжок майже 62%, лише 37% ліжок, підключених до кисню, залишаються вільними.

"Закликаю всіх, хто ще вагається. Вакцинація наразі єдиний надійний спосіб захистити своє здоров'я та, як мінімум, не допустити важкого перебігу хвороби", - підкреслив Василь Володін. 

Вакцинальна кампанія

Так, щеплення проти коронавірусу в Київській області одержали вже понад 678 тис. осіб. Повний курс вакцинації в області пройшли майже 462 тис. жителів.

Та, як зауважив Володін, велика кількість людей залишаються невакцинованими. Упродовж минулої доби в регіоні зробили 13,5 щеплень і вакцинація триває.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

У вихідні Київщина одержала 117 тисяч доз вакцини Pfizer, а вчора ще партію CoronaVac у кількості 100 тис. доз. У регіоні працюють центри та пункти щеплень, мобільні бригади.

"Хочу нагадати, що вакцинація від коронавірусу, згідно з наказом МОЗ є обов'язковою для працівників центральних органів виконавчої влади та їх територіальних органів, місцевих державних адміністрацій та їх структурних підрозділів, а також для працівників усіх освітніх закладів незалежно від типу та форми власності. З 8 листопада, тобто від учора, не вакциновані працівники перелічених органів влади та освіти мають бути відсторонені від роботи без збереження заробітної плати. Київська облдержадміністрація належить до списку перелічених установ. Я підписав відповідне розпорядження", – говорить очільник КОДА.

Посилені перевірки

Тривають в області і рейди на дотримання вимог "червоної зони". Так, протягом минулого тижня було збільшено кількість мобільних груп, що перевіряють дотримання карантинних вимог та наявність документів про вакцинацію в громадських місцях.

Станом на 9 листопада здійснюються заходи спрямовані на запобігання розповсюдження коронавірусу, для чого створено 61 мобільну групу. І за минулу добу було вже перевірено 136 суб'єктів господарювання у сфері торговельного та побутового обслуговування. З них порушення виявлено у 46 закладах та складено 20 адміністративних матеріалів.

"Нагадаю, за умови наявності сертифікатів або негативних результатів ПЛР-тестів дозволена робота громадських закладів. Ще раз наголошую, що за порушення передбачено адміністративну відповідальність. Цього тижня перевірки в Київській області триватимуть", – резюмував Володін.

Нагадаємо, що Київщина продовжує перебувати у "червоній зоні" епіднебезпеки, а отже продовжує діяти низка вимог з дотримання карантинних обмежень. Документами, що відкриють зелене світло у "червоній зоні", є наявність COVID-сертифікату або негативного ПЛР-тесту.

Читайте: За добу коронавірус діагностували в 905 жителів Київщини

Так, позаминулу добу на Київщині виявили 425 нових носіїв коронавірусу. У тому числі 17 дітей. 34  хворих госпіталізовані, 391 особа перебувають вдома на амбулаторному лікуванні.

Читайте: Центри вакцинації працюють в особливо інтенсивному режимі, – замголови КОДА Торкунов

Протягом же 7 листопада, у Міжнародному аеропорту Бориспіль правоохоронці виявили п’ять COVID-сертифікатів з ознаками підробки.

Минулої доби, 8 листопада, в Україні вакцинували від коронавірусу 240 440 осіб. Одну дозу отримали 140 439 осіб, повністю імунізовано – 100 001 особу. Загалом понад 8 мільйонів українців отримали дві дози вакцини проти COVID-19 та завершили повний курс щеплення.

Читайте: С сегодняшнего дня, 8 ноября, невакцинированных педагогов и чиновников начнут отстранять от работы без сохранения зарплаты

Фото: коллаж KV

КиевVласть

Інна Міхно

Теги: новости киевской области, новости киевщины, коронавирус, кода, COVID-19, власть киевщина, вакцинация, василий володин, департамент здравоохранения, рейд, красная зона, коронавирус на киевщине

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.