понеділок, 6 травня 2024 г.

На Киевщине экс-регионалы пытаются захватить власть

На Киевщине экс-регионалы пытаются захватить власть

Бывший глава пгт. Калиновка Виталий Скрыпка, которого правоохранители подозревают в получении взятки, на днях пытаелся захватить здание поселкового совета. После того как попытка провалилась, экс-председатель обвинил своих оппонентов в желании физически его устранить.

8 марта этого года бывший председатель поселкового совета Калиновки (Васильковский р-н, Киевская обл) Виталий Скрыпка подал заявление на Владислава Одинца, руководителя васильковской ячейки партии “Фронт змін”  и Сергея Бирюкова, главу киевской областной организации “Гражданская инициативная группа”.

По его сведениям, они с группой неизвестных в масках угрожали ему и его семье физической расправой. Об этом идет речь на портале ГО “Рідне місто”.

KV решила узнать о ситуации из уст “правонарушителя” Сергея Бирюкова.

Как выяснилось, на днях г-н Скрыпка пришел  с женой и группой агрессивных людей в поссовет и попытался взять его штурмом. На место события прибыл  Сергей Бирюков и Владислав Одинец.

“У нас было буквально полминуты разговора. Я ему сказал: “Виталик, ты же понимаешь и сам, сколько всего на тебя есть, забирай свою жену и иди домой. Ему никто не угрожал и не пугал физической расправой”, - говорит Сергей Бирюков. После недлительных переговоров, стороны мирно разошлись.  

По мнению г-на Бирюкова, позиция Сергея Скрипки - ни что иное как фарс.

“В Васильковском районе Виталия Скрыпку помнят по скандальному делу с взяткой и исключению из Партии регионов. “Вылезать на баррикады” и пользоваться моментом в его случае – некорректно”, - заявил Бирюков.

Отметим, в свое время Виталий Скрыпка требовал 4 млн. грн. за выкуп земельного участка площадью 13 га коммерческой компанией и был задержан во время получения части денег. 

Сам Виталий Скрыпка категорически отказался что-либо комментировать. “Да кто вы вообще такие? Я вас не знаю, и ничего лично говорить не буду!”, - сказал он KV.

В свою очередь, в поссовете полагают, что вернуться во власть на волне Майдана г-н Скрыпка решил неспроста. Как выяснилось, еще в ноябре 2012-го его исключили из ПР и этот факт, по мнению экс-председателя, должен был свидетельствовать в пользу его честного имени. С одной стороны, приписанную ему взятку можно расценить как сведение политических счетов со стороны тех же регионалов, с другой - длительное отсутствие его в рядах ПР должно свидетельствовать об оппозиционности бывшего руководителя Калиновки.

Впрочем, доводы своего бывшего патрона в самом поссовете воспринимать не хотят.

“Виталий Иванович хотел здесь устроить свою “революцию” под знаменем нынешнего “Майдана”, но у него ничего не получилось”, - рассказала KV деловод поселкового совета Алла Яницкая. По её словам, в совете полностью разорвали связи с бывшим председателем после разоблачения его взятки. А его членство или “нечленство” в ПР, вообще, мало интересует жителей поселка.

фото noviny.su

Оксана Мельник

Теги: васильков, партия регионов, скрыпка

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.