неділя, 5 травня 2024 г.

Молодий театр відкрив 42-й театральний сезон!

Молодий театр відкрив 42-й театральний сезон!

Після святкового вуличного перформансу актори запросили глядачів на перегляд двох вистав  –  “Горе з розуму” та “Вона жила в Парижі”.

Кілька плідних місяців роботи над редизайном театру – і свій 42-й сезон Молодий починає оновленим! Новий візуальний стиль театр отримав завдяки співпраці зі студентами курсу Visual Communications Professium в школі Projector.

Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV"

Директор-художній керівник Молодого театру Андрій Білоус: “Ми були відкриті до експериментів, і отримали чотири запропоновані командами варіанти. Всі вони  були пречудові! Але обрали все ж таки те, що найбільше відповідало нашому завданню та баченню. Не було завдання кардинально змінюватися, ідея полягала в тому, щоб залишитися впізнаваними для наших постійних глядачів. Ми отримали новий логотип, друковану продукцію, створили навігацію в театрі для зручності глядачів”.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

А вже 20 вересня відбудеться перша прем'єра нового сезону “Ліки для Ліки”. Вистава створена за однойменною п'єсою Костянтина Мельникова – учасника курсу “Майстерня Молодого. Драматург” (2018-2019). Мета цього курсу – поява творів від сучасних авторів та ознайомлення всіх бажаючих – глядачів та фахівців з новими п’єсами.

 “Чи я могла собі дозволити таку жіночу розкіш, як слабкість?” – такі питання мучать головну героїню вистави, – неприйняття себе, нерозуміння власних емоцій, страх.

Що коїться з жінкою, яку зрадив чоловік і найкраща подруга? Вона боїться, вона не може опанувати свою злість. Якщо не наважується вбити себе, бо несила жити, то найкращий вихід – кинути все, втекти, нікого не бачити та почати все спочатку. Біль, страх, бажання знайти спокій. Все, що їй зараз потрібно – сигарета й ще одна доза. А він лізе зі своєю мораллю, бажає їй добра... Він же знаний психолог… Але їй так хочеться сховатися від усіх. Проте, життя завжди вносить свої корективи. І вже дуже скоро прийде час зізнатися у слабкостях і жити далі.

Протягом десяти місяців молоді драматурги опановували професію та писали п’єси в умовах повного занурення й тісної співпраці з репертуарним театром. Результат цієї тривалої роботи – створення шести п’єс. Драматургічний матеріал було опрацьовано режисерами та акторами Молодого театру в форматі читки.

Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV"

КиевVласть

Ксенія Пурік, Наталя Плохотнюк

Теги: новости киева, юн-пресс, премьера, молодой театр, редизайн

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.