понеділок, 6 травня 2024 г.

Любити когось чи щось - це якщо боляче, коли втрачаю

Любити когось чи щось - це якщо боляче, коли втрачаю

Перш за все, звісно ж людина. Підліток, школяр, реаліст, турист, учень, пловець і “невикористовувач фемінітивів”.

У мене є смаки: я люблю кислі яблука, мамине рагу і картаті сорочки, але не люблю броколі, гороховий суп та рожевий колір. Мені подобається сперечатися про політику, придумувати абсурд, їздити на велику, вивчати історію та право, слухати Rammstein і українські повстанські пісні, гуляти в лісі, читати, грати в волейбол та спілкуватися з друзями, і це, звісно ж, ще не все. Та мої смаки можуть змінюватись, через десять років я буду слухати Моцарта, грати в шахи і спілкуватися з занудними дідками-математиками. Тож смаки і діяльність мене не визначають.

Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV"

Погляди? Аж ніяк, точно не поки мені 16! Зараз вони надто швидко змінюються. Для того, аби мої погляди мене визначали, мені потрібно трохи підрости, посивіти і приймати купки таблеток по три рази на день. Пізнати життя і помудрішати, так сказати. Може, я колись навіть зможу їсти броколі.

Хоч і є певні мої установки, що не змінюються та навряд зміняться. Вони пов’язані з подіями, і тим, які висновки я з цього роблю. Минуле ж не зміниш, а майбутнє зазвичай не має достатньо способів виправдати щось. Для порівняння: наприклад, я знаю, що Росія – ворог. Цей мій погляд, заснований на подіях, що відбулися в минулому. У майбутньому навряд знайдуться виправдання до минулих її дій, тож цей мій погляд незмінний. А ще я знаю, що позичати Антону (будь-яке інше ім’я) ручку – погана ідея, бо більше я ту ручку не побачу. Та якщо Антон віддав мені іншу свою ручку наступного дня, я можу змінити свій погляд. Тож може бути, що я – це мої ті самі “незмінні погляди”. Але ж не тільки?

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Думаю, що я – це також ті люди, яких я люблю. А також події, що відбуваються зі мною (це вже мудрість, але вона набувається з роками, так просто вона мене не сформує). І люди, і події, і переконання завжди якось мене змінюють.

З чого можна зробити висновок, що я – це ті зміни, що зі мною відбуваються.

Що я люблю?

Вже відомо, що я люблю кислі яблука, картаті сорочки і мамине рагу, сперечатись про політику, ганяти на велику, плавати, читати і так далі, і тому подібне. Ще маму, тата, брата, сестру, бабусь-дідусів, друзів, старих вчителів, цей світ, будинок у якому я живу, синій колір, серіал “Гострі картузи”, школу, Київ, Карпати, гітару, футболку з жовтим написом, бібліотеку, пісню “Space oddity”.

Любити когось чи щось – це якщо боляче, коли втрачаю. (Так, ще було щось філософсько-розумне!)

Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV"

Що я не люблю?

Я пообіцяла одній людині, що не буду використовувати слова “ненавиджу”, тож я не люблю: нічого не робити цілий день, спеку, хамів на дорогах, що виконують місію “зроби життя інших трохи коротшим”, математику, читати програму, коли лізуть у мій приватний простір і не в свою справу, попсу, сидіти перед екраном до витікання очей, фільми про любов, карантин, поглядів радикальних феміністок і людей, що вважають, що дівчата “капець які тендітні”,  брехню, виляння хвостом і непрямоту, підлабузників, пізно лягати і ще купу речей, тож нема сенсу перелічювати.

КиевVласть

Юлія Гуз, гурток “Краєзнавча журналістика”

Теги: юн-пресс, взросление, самопознание, индивидуальность

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.