понеділок, 6 травня 2024 г.

5 порад, як зробити свій день чудовим

5 порад, як зробити свій день чудовим

Ми всі часто скаржимось на сірі будні і поганий настрій, який навіть заважає нам якісно працювати. Та чомусь всі забувають, що наше життя залежить лише від нас і буде сьогодні сумний і пасивний  чи  достатньо продуктивний та яскравий на емоції день, залежить також лише від нас. Тому ось вам декілька порад, як налаштувати себе на чудовий день в незалежності від того понеділок це чи субота.

1. Ніколи не відкладайте будильник.

Багато хто з нас має звичку наводити годинник не на один конкретний час, а на кожні 10–20 хвилин. Це заважає прокидатись в бадьорому настрої, адже через те, що ви постійно чули якісь зайві звуки і вам доводилось прокидатись і вимикати їх, ви вже з самого ранку нервуєте. А тоді ще випадково перевели час на довше ніж потрібно і ось ви в такому нерадісному стані вже запізнюєтесь на роботу чи важливу зустріч. Невже ті декілька хвилин варті такого стресу? Тож краще поставити табу на звичку “ще 10 хвилинок”.

Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV"

2. Не починайте день зі смартфона.

Тільки розплющили очі, а рука вже тягнеться до телефону, щоб перевірити соціальні мережі. Знайомо, правда? Це недостатньо важлива вашої уваги вранішня дія. Найкраще одразу вставати, випивати склянку води, снідати та збиратись у справах. У вас ще буде купу часу за день, щоб потупитись в екран телефону, тому заради своєї посмішки варто прислухатись до цієї поради.

3. Слухайте позитивну музику.

Буває, що настрій зовсім нікудишній і в такі хвилини ми чомусь звикли робити його ще гіршим вмикаючи якусь неймовірно сумну музику, під яку хочеться сісти і плакати. Переборіть це бажання. Спробуйте увімкнути щось драйвове, таке , що змусить вас рухатись і думати про світле. Тоді на 100% вам гарантований сонячний день, навіть, якщо насправді за вікном йде дощ.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

4. Вмійте зупинитись.

У всіх бувають моменти, коли здається, що нічого не виходить та й в принципі нічого не хочеться. Ви сидите опустивши носа і лиш нарікаєте на те, що все жахливо. Повірте, навіть якщо в такий момент ви будете себе дуже сильно змушувати щось зробити, нічого якісного з цього не вийде. Вмійте в такий момент зупинитись і просто зробити щось для себе. Наприклад, піти з’їсти шматочок шоколаду чи випити улюбленої кави чи, навіть, просто посидіти в тиші, не думаючи ні про що. Іноді перерва необхідна кожному.

5. Налаштовуйте себе на позитивні думки.

Буває, що все гаразд, на вулиці хороша погода, а ось вам чомусь сумно. Ви думаєте про якісь незрозумілі речі, змушуєте себе вирішувати в голові неважливі в даний час питання і доводите себе до депресії . Наші думки – це найвпливовіший фактор, який задає тонус. Тож спробуйте просто фільтрувати свої негативні думки.  Так, без них в цьому світі неможливо, але якщо раціонально оцінювати кожну ситуацію, позитиву в житті буде набагато більше ніж негативу. Тож кожна хороша думка – ваш крок до щасливого життя. Не забувайте про це.

Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV"

КиевVласть

Євеліна Тупіченко

Теги: юн-пресс, советы, позитив, хорошее настроение

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.