четвер, 2 травня 2024 г.

Жители села Любарцы проголосовали за вхождение в Бориспольскую ОТГ (видео)

Жители села Любарцы проголосовали за вхождение в Бориспольскую ОТГ (видео)

Решение жителей села Любарцы (Бориспольский район, Киевская обл.) о желании войти в Бориспольскую объединенную территориальную громаду (ОТГ) было заветировано сельским головой Владимиром Сидоренко. Однако 15 октября на заседании внеочередной сессии сельсовета депутаты проголосовали за проведение еще одних общественных обсуждений, которые состоялись 20 октября и на них селяне подавляющим числом голосов выбрали объединение с Бориспольской ОТГ.

Об этом KV стало известно из сюжета канала “Телеканал “Бориспіль”, который был размещен на сервисе YouTube 22 октября 2019 года.

15 октября 2019 года в селе Любарцы Бориспольского района Киевской области состоялось заседание внеочередной сессии сельского совета, на котором жители села дискутировали о будущей принадлежности их населенного пункта. Накануне на общественных обсуждениях селяне приняли решение об объединении с Борисполькой ОТГ, но сельский голова Владимир Сидоренко ветировал решение сессии о проведении данных слушаний.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Послушайте, вы не можете запретить. Если вы наложили вето, то вы должны написать что не так, дать свои предложения и сделать это по закону… Но запретить даже обговаривать вопрос или по процедуре его (отменить - KV) вы не можете”, – отметил секретарь Бориспольского горсовета Ярослав Годунок, присутствовавший на сессии сельсовета.

По словам сельского головы, обсуждения, на которых было принято решение о вхождении села в Бориспольскую ОТГ, не считает действительными, ибо не все смогли высказать свое мнение, было озвучено предложение обойти всех жителей села с опросным листом.

Далее семь часов шла дискуссия между сторонниками вхождения в Бориспольскую и создания Любарецкой громады касательно формы общественных обсуждений, и все-таки приняли решение об их проведении 20 октября у здания местного Дома культуры.

Из сюжета следует, что обсуждениях более 200 селян проголосовали за присоединение к Бориспольской ОТГ и один против.


Как сообщала в марте 2019 года KV, на Бориспольщине планируется создать три объединенные терробщины. Руководство горсовета уверено, что лучший вариант для сельсоветов – примкнуть к городу. Если на местах будут и дальше противиться децентрализации, объединение будет проведено принудительно, согласно перспективному плану. Об этом KV стало известно из интервью председателя Бориспольского горсовета Анатолия Федорчука.

Читайте: Мэр Борисполя пригрозил уволить начальника отдела ГАСК и заблокировать проезд к супермаркету “Фора” (видео)

Фото: Facebook Ярослава Годунка

КиевVласть

Игорь Константинов

Теги: новости киевщины, борисполь, ярослав годунок, Владимир Сидоренко, объединенная территориальная громада, любарцы

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.