четвер, 2 травня 2024 г.

Зеленский назначил руководителем НИСИ директора Института востоковедения НАНУ

Зеленский назначил руководителем НИСИ директора Института востоковедения НАНУ

Президент Владимир Зеленский назначил Александра Богомолова (на фото) руководителем Национального института стратегических исследований (НИСИ). Это учреждение занимается подготовкой фундаментальных документов, касающихся внутренней и внешней политики государства. Наработки НИСИ ложатся в основу, например, ежегодного послания президента о положении дел в государстве.

Об этом назначении KV стало известно из указа №461/2021 президента Владимира Зеленского.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Назначить БОГОМОЛОВА Александра Викторовича директором Национального института стратегических исследований.

Президент Украины В.Зеленский”, – сказано в указе.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Александр Богомолов – украинский ученый, доныне работавший директором Института востоковедения им. А.Крымского (в прошлом году официально заработал на должности почти 370 тыс. гривен). Эксперт по Ближнему Востоку.

НИСИ был создан в 1992 году. Институт подчинен президенту и определен базовым научно-исследовательским учреждением аналитико-прогнозного сопровождения деятельности президента.

Институт предоставляет организационное, методическое и научное сопровождение подготовки проектов ежегодных посланий президента к Раде; научное обоснование, анализ и оценку проблем и перспектив общественно-политического развития страны; научное сопровождение полномочий президента и СНБО в сфере национальной безопасности Украины. 

Кроме того, НИСИ регулярно выкладывает в публичный доступ текущую аналитику для всех.

Первым директором НИСИ был Сергей Пирожков (при президенте Леониде Кравчуке). В разные годы НИСИ возглавляли такие известные личности как Анатолий Гальчинский (при президенте Леониде Кучме), Игорь Грынив (при президенте Викторе Ющенко), Андрей Ермолаев (при Викторе Януковиче), Владимир Горбулин (при президенте Петре Порошенко).

Прежний директор НИСИ, Александр Литвиненко, занимавший должность с лета 2019 года, в июле текущего года был назначен главой СВР.

Читайте: Зеленский назначил нового главу Службы внешней разведки

Фото: ZN,UA

КиевVласть

Алексей Игнатьев

Теги: новости киева, новости украины, владимир зеленский, президент украины, александр литвиненко, национальный институт стратегических исследований, ниси, александр богомолов

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.