субота, 27 квітня 2024 г.

В Киеве действует алогичная практика “перекладывания долгов” за отопление на добросовестных плательщиков - Пабат

В Киеве действует алогичная практика “перекладывания долгов” за отопление на добросовестных плательщиков - Пабат

Как выяснилось во время заседания депутатской комиссии по вопросам ЖКХ, согласно промежуточному отчету ПАО “Киевэнерго”, более половины владельцев индивидуальных (квартирных) тепловых счетчиков не сообщили вовремя показания своих приборов учета тепла. “Киевэнерго” “хвосты” должников перераспределила между добросовестными палтельщиками.  

Об этом KV стало известно из сообщения депутата Киевсовета Александра Пабата в Facebook.

“Сегодня на комиссии по вопросам ЖКХ и ТЭК – промежуточный отчет рабочей группы по вопросу корректного начисления платежек за отопление в декабре 2016… Проверка по факту показала, что из 48 000 обладателей квартирных счетчиков показания за последний месяц 2016-го передали только 28 тыс. “Хвосты” должников перераспределили между добросовестными плательщиками. Такой у “Киевэнерго” мотиватор для собственных клиентов”, - сообщает Александр Пабат.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

По его словам, только по одному из проверенных домов по адресу Тимошенко, 29а предварительные нарушения в расчетах за октябрь-декабрь 2016 года вылились в сумму 280 тыс грн. Но депутат констатирует, что действующая нормативно-правовая база такое “перекладывание долгов” допускает.

“На первый взгляд, алогичная практика, когда за должников платят соседи (и это в домах, оборудованных общедомовыми приборами учета), совершенно соответствует нормам, предписанным постановлением Кабмина”, - пишет Александр Пабат.

Напомним, ранее киевляне получили платежки за отопление в декабре, в некоторых из них суммы достигали 7, 8, а то и 9 тыс грн. “Киевэнерго” устроило проверки домов с “аномально” высокими суммами в платежках в попытках найти причину таких счетов. 

Читайте: В декабрьских платежках за тепло в Киеве учтены и последние дни ноября - Киевэнерго

В КГГА поручили случаи злоупотребления со стороны теплоснабжающих организаций и факты некорректных начислений киевлянам за услугу централизованного отопления проверить жилищно-коммунальной инспекции.  Инспекция только в первые 4 дня получила более полусотни жалоб.

Читайте: КГГА получила более 50 жалоб киевлян на завышенные счета за отопление

КиевVласть

Ирина Житняя

Теги: новости киева, киевэнерго, александр пабат, платежки за отопление, индивидуальные счетчики, перекладывание долгов

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.