вівторок, 7 травня 2024 г.

В Дарницком районе продолжили строить торговый комплекс, против которого протестовали жители

В Дарницком районе продолжили строить торговый комплекс, против которого протестовали жители

На Позняках, рядом с метро, продолжили строительство торгового комплекса, который спроектировала мастерская Александра Бабушкина - сына экс-главного архитектора Киева Сергея Бабушкина.

В октябре прошлого года, когда территорию возле метро обнесли забором и сообщили о новом строительстве, киевляне снесли ограждение и потребовали остановить застройку. Экс-зам главы КГГА Михаил Кучук тогда заверил жителей, что работы ведутся незаконно, и власти ее запретят. Но за время разбирательств застройщики уже залили площадку бетоном, забили сваи и начали возводить первый этаж, пишет “Сегодня”.

КТО РЕШАЕТ. Из нескольких елок, которые раньше росли на территории развязки, осталась только одна — остальные срубили. А после недавних ливней в котлован сползла часть тротуара, переход, ведущий к метро, заливает дождевой водой. Местные жители возмущаются, но снова сносить забор не спешат. “Это бесполезно! Все решают деньги. У нас никто не спрашивал, нужен ли нам еще один торговый комплекс — а ведь в радиусе 50 метров их три! Боимся, что скоро и дорога в котлован сползет!” — говорит Сергей Паламарчук, местный житель.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook 

Александр Бабушкин ничего страшного в стройке не видит. “Возле “Позняков” мы запроектировали маленький одноэтажный торговый комплекс — на 2,4 тысячи кв. м. Там уже залита бетонная основа, установлены колонны и возводится перекрытие первого этажа. На Позняках у нас все законно и ничего не рухнет”, — заверил Александр Бабушкин.

ЗАСТРОЙЩИК. Заказчик строительства утверждает, что земучасток они получили в 2011 году абсолютно легально. “У нас есть договор аренды на 10 лет. Целевое назначение — строительство торговых помещений. Мы получили все разрешительные документы. За снос зеленого газона заплатили городу компенсацию — около 300 тыс. грн. Проект дался тяжело из-за близости к станции метро — нам пришлось ставить здание на сваи, чтобы избежать вибраций”, — заявили в компании.

Там уверяют, что новый торговый комплекс очень нужен. “Здесь будут торговать товарами первой необходимости. Сейчас мы ведем переговоры о сдаче в аренду площадей под спортзал и детский развлекательный центр. Также есть желающие открыть здесь ресторан и аптеку”, — говорят в компании.

По словам застройщика, комплекс откроют в конце октября — начале ноября этого года. К этому времени обещают отремонтировать ливнестоки, чтобы водой не заливало подземный переход к метро.

Теги: метро, дарницкий район, застройщик, позняки, архитектор, торговый центр, бабушкин

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.