неділя, 5 травня 2024 г.

В оползнеопасной зоне в Голосеевском районе Киева ведется незаконное строительство

В оползнеопасной зоне в Голосеевском районе Киева ведется незаконное строительство

На улице Цимбалов Яр, 35 в Голосеевском районе Киева ведется незаконное строительство. Работы не согласованы с разрешительными органами, а земельный участок, на котором ведутся работы, относится к оползнеопасной зоне. Кроме того, там расположен городской коллектор ЧАО “АК “Киевводоканал”.

Об этом стало известно из материала KV “Миссия “Остановитесь”. Рейтинг активности депутатов Киевсовета (9-13 июля 2018 года)”.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Секретарь Киевсовета Владимир Прокопив (фракция “Солидарность”) сообщил директору Департамента градостроительства и архитектуры КГГА Александру Свистунову, директору Департамента по вопросам государственного архитектурно-строительного контроля Киева Владимиру Кузьменко и директору Департамента земельных ресурсов КГГА Алексею Полищуку о незаконной стройке в Голосеевском районе.

Кстати, удивительно, что Прокопив по состоянию на 13 июля не знает, что Виталий Кличко еще 2 июля уволил Алексея Полищука с должности “главного земельщика Киева”.  

Оказывается, к секретарю Киевсовета обратились местные жители с просьбой установить факт несанкционированного строительства по  ул. Цимбалов Яр, 35. То, что работы не согласованы с разрешительными органами, следует из ответа Департамента по вопросам государственного архитектурно-строительного контроля Киева от 22.05.2018 года, в котором указывается, что застройщику не выдавались разрешительные документы.

Более того, по словам Прокопива, КП “Специализированное управление противооползневых подземных работ” проинформировало письмом от 12.06.2018 года, что земельный участок по ул. Цимбалов Яр, 35 относится к оползнеопасной зоне. Техническими условиями предусмотрено выполнение инженерно-геологических изысканий с оценкой запаса устойчивости склона. Однако указанное КП не получало от застройщика проектные материалы для проверки соответствия техусловиям.

Заявители акцентируют внимание на том, что работы не просто не разрешены, а официально запрещены. На проблемном земельном участке еще расположен и городской коллектор ЧАО “АК “Киевводоканал”. А по законодательству, в охранных зонах инженерных сетей запрещается размещение любых объектов и сооружений.

Владимир Прокопив попросил чиновников изучить приведенные в обращении факты, обследовать указанный земельный участок на предмет соблюдения законодательства и соответственно отреагировать.

Читайте: Строительство коттеджного городка в Голосеевском районе может привести к оползню и оставить район без канализации

Фото: korrespondent.net

KиевVласть

Игорь Бровко

Теги: новости киева, строительство, александр свистунов, владимир прокопив, незаконное строительство, алексей полищук, владимир кузьменко, оползень, цимбалов яр, оползнеопасная зона

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.