неділя, 19 травня 2024 г.

В Нацасамблеї Франції закликають розслідувати удари РФ по інфраструктурі в Гаазі як військові злочини

В Нацасамблеї Франції закликають розслідувати удари РФ по інфраструктурі в Гаазі як військові злочини

Удари російської армії по об'єктах критичної інфраструктури в Україні є військовими злочинами та, можливо, формою геноциду українського народу з боку РФ. Усі докази таких злочинів мають бути задокументовані та передані до Гааги – до Міжнародного кримінального суду або до Міжнародного суду ООН.

Про це, як стало відомо KВ, в коментарі Guildhall заявив депутат Національної Асамблеї Франції від партії "Вперед, республіка!", член комітету з оборони Жан-Шарль Ларссоньє (на фото ліворуч).

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

“Удари російської армії по об'єктах критичної та енергетичної інфраструктури України – предмет для розгляду міжнародного правосуддя. Вже зараз всі докази вказують на те, що це військові злочини. Все це має бути задокументовано і передано до Гааги Міжнародному кримінальному суду або Міжнародному суду ООН для початку розгляду”, – заявив політик.

“Моя думка з того, що я знаю, хоч і не знаю всього, – це військові злочини, однозначно. Можливо, це також форма геноциду. Міжнародне правосуддя має дати кваліфікацію та оцінку. Найважливіше зараз – зібрати докази. Довести геноцид складніше, оскільки потрібна доказова база для масштабу злочину. Але в чому я ще переконаний, коли конфлікт буде завершено і настане момент залагодження, ми категорично не можемо залишити за дужками, не можемо відкинути питання відповідальності. Тому докази мають бути зібрані зараз, негайно і має розпочатися процес правосуддя”, – підсумував депутат французької Національної Асамблеї.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Раніше Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба на брифінгу для іноземних ЗМІ виступив із закликом до світової спільноти розглядати атаки на енергетичну інфраструктуру нашої країни як частину російського геноциду українського народу.

Із заявою про те, що удари Росії по об'єктах критичної інфраструктури є військовими злочинами і мають стати предметом розгляду у Міжнародному кримінальному трибуналі, виступили також у верхній палаті французького парламенту – Сенаті.

Так, французький сенатор, член комітету Сенату Франції з оборони та міжнародних відносин Гійом Гонтар заявив, що удари російської армії по об'єктах української критичної інфраструктури є військовими злочинами. За його словами, міжнародному співтовариству варто направити своїх представників для збирання доказів таких військових злочинів та передачі їх до Міжнародного кримінального суду.

Фото: з відкритих джерел

КиївВлада

Олексій Алтинов

Теги: новини україни, війна росії проти україни, гаазький трибунал над російською федерацією, військові злочини росії, новини євросоюзу, французька національна асамблея

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.