субота, 4 травня 2024 г.

В Киево-Святошинском районе за сутки на водоемах погибли два человека

В Киево-Святошинском районе за сутки на водоемах погибли два человека

На водоемах Киево-Святошинского района за воскресенье, 19 июля, погибли два человека. В свою очередь, в ГСЧС напомнили украинцам о правилах поведения на водных объектах. 

Об этом KV стало известно из сообщения пресс-службы ГУ ГСЧС в Киевской области. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Чаще всего трагедиями заканчиваются купания граждан на диких пляжах. Но и оборудованных в области крайне мало”, – говорится в сообщении.

Отмечается, что в течение 19 июля спасатели Киево-Святошинского района дважды вытаскивали из водоемов тела утонувших людей:

- на озере в с. Новоселки по ул. Озерной на пруду было найдено тело утопленника. На место выезжал дежурный караул 44-й Государственной пожарно-спасательной части пгт. Чабаны;

- на озере в с. Крюковщина утонул человек. На месте работали спасатели 62-й ГПСЧ Вишневого. С помощью веревки тело достали из водоема.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

“Около трети смертельных случаев на воде происходит в результате распития спиртного. Поэтому совет не употреблять алкоголь перед водными процедурами на природе хоть и "приелся", но своей актуальности не теряет. Нетрезвый человек переоценивает свои возможности, храбро плывет на глубину (не зря же в народе говорят, что пьяному море по колено), при этом координация движений у него нарушена. Утонуть при таком раскладе проще простого”, – также говорится в сообщении.

Отмечается, что также нельзя лезть в воду перегревшись на солнце. Резкий перепад температур может вызвать как судороги, так и сердечный приступ.

Кроме того, также не стоит купаться в неположенном месте, лучше этого не делать, особенно если место незнакомое: на дне водоема пловца могут ждать неприятные сюрпризы – от водорослей до подводных ям или битого стекла. И уж тем более не стоит нырять в такой ​​водоем с разбега – большой риск удариться головой и не выплыть.

Тем, кто не умеет плавать, спасатели советуют пользоваться надувными кругами, а еще лучше – спасательными жилетами, а не подручными средствами вроде досок или кусков пенопласта. В случае чего такие “аксессуары” вам не помогут.

В то же время родителям во время отдыха на берегу нужно как можно внимательнее следить за детьми.

Как сообщала KV, в ночь на воскресенье, 12 июля, столичные спасатели достали тело женщины из водоема у Большой Кольцевой дороги. Всего с начала 2020 года на водных объектах Киева было спасено 6 человек, погибло 26 человек.

Читайте: Столичные спасатели достали тело женщины из водоема у Кольцевой дороги

Напомним, вечером 6 июля на одном из пляжей в заливе Собачье Устье в Оболонском районе столицы утонул молодой человек. Причину и обстоятельства трагического случая устанавливают правоохранительные органы.

Читайте: Спасатели достали из Днепра тело молодого человека

Фото: ГУ ГСЧС в Киевской области

КиевVласть

Сергей Албул

Теги: новости киевщины, статистика, гсчс, происшествие, киево-святошинский район, озеро, утопленник, несчастный случай, водоем, пруд, утопленники

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.