п'ятниця, 3 травня 2024 г.

В KAN рассказали, как столичным девелоперам пережить возможный кризис

В KAN рассказали, как столичным девелоперам пережить возможный кризис

Мировая экономика ожидает всеобщего кризиса. Его прогнозировали в 2019 году, теперь некоторые эксперты заговорили о 2020-м. Президент девелоперской компании KAN Игорь Никонов назвал основные принципы работы, которые позволяют застройщику без потерь и замораживания строек пережить черные времена.

Об этом KV стало известно из интервью почетного президента KAN Development  Игоря Никонова программе “ВажноPro” Черноморской телерадиокомпании.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

"Девелоперу очень важно все-таки делать только то, что он в состоянии выполнить и не идти на авантюры. Многие компании берут огромное количество проектов, берут, берут и все в одну казну. У нас, к примеру, запрещено перекрестное финансирование, табу на переключение с одного проекта в другой. Я всегда всем говорю, что я лично отвечаю за этот проект и поэтому обязан его завершить", – рассказал Игорь Никонов.

По его словам, сегодня трудно найти девелопера, который смог бы сказать, что он лично несет ответственность за свой объект. 

"Народ, кстати, на это не очень хорошо реагирует, но это неправильно, это до первого кризиса, когда кто-то из девелоперов поникнет. По этому я считаю, что должны быть индикаторы, кто именно занимается проектом, чтобы инвесторы понимали, кто перед ними несет за это ответственность", – добавил он.

Также он считает, если девелоперы останавливают или замораживают проект, то это может означать лишь одно – вырученные деньги компания начала использовать на свои нужды гораздо раньше, чем имела на это право.

"Брать деньги из проекта до окончания строительства объекта, компании и их партнеры не имеют никакого права. У нас это категорически запрещено. Это все хорошо, пока идут продажи, а если они останавливаются, то сразу же возникают проблемы. И деньги возвращать в компанию уже никто не хочет. Я точно знаю, если продал хотя бы одну квартиру, то уже есть резерв и ты обязан закончить строительство", – резюмировал основатель KAN Никонов.


Напомним, комфортная среда для жизни – одно из важных преимуществ ЖК, влияющее на выбор покупателей. Девелоперская компания KAN первой на отечественном рынке воплотила в своих проектах и популяризирует концепцию “нулевого километра”, когда вся необходимая инфраструктура расположена в границах жилого комплекса. 

Читайте: Мы продаем комфортную среду обитания, а не только квадратные метры, – Игорь Никонов

Фото: www.101tower.com.ua

КиевVласть

Вероника Злацкая

Теги: новости киевской области, новости киевщины, новости компаний, купить квартиру в Киеве, власть киевщина, KAN Development, игорь никонов, кризис, перекрестное финансирование

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.