неділя, 28 квітня 2024 г.

Сьогодні у Киеві планують пікетувати офіс “Батьківщини”

28-го березня о 18:00 за адресою вул. Турівська, 13, відбудеться акція протесту біля офісу правлячої партії “Батьківщина”, що має більшість в уряді, посади прем’єра та в.о. президента і несе відповідальність за дії виконавчої та законодавчої влади, а також міської влади в Києві.

 

Попри те, що влада помінялася, політика суттєво не змінилася. Нинішній уряд так само намагається чавити свободи громадян та відбирати соціальні завоювання.

У програмі уряду стоїть введення закону “про НЕсвободу зібрань”. Цей закон лобіювала Адміністрація президента Януковича та частина “конструктивних опозиціонерів”, головним з яких був представник “Батьківщини” Андрій Шевченко. За цим законом Майдан розігнали б (цілком законно) ще до 1 грудня 2013. Зараз уряд Арсенія Яценюка хоче його прийняти, нагадую.

Але не одними тільки авторитарними напрацюваннями попередньої влади живе влада нинішня. 17 березня двоє депутатів від “Батьківщини”,, Олег Медуниця та Ігор Стойко зареєстрували у Верховній Раді проект закону про превентивне затримання особи (осіб) № 4471. За даним законопроектом депутати бажають “закривати” людей на півроку лише за підозрою у вчиненні абстрактних “злочинів проти основ національної безпеки, громадської безпеки та громадського порядку, проти авторитету органів державної влади, органів місцевого самоврядування та об’єднань громадян та інших злочинів, що підривають цілісність та суверенітет держави”.

У МВС, яке контролює “Батьківщина”, “люстрацією” займатимуться захисники фашистів та “правозахисники”, що допомагали Януковичу перекидати міліцію на київський Майдан.

Зараз уряд взявся за бюджетну економію і забув свої обіцянки. Наприклад, ми не раз чули під час майдану заклики до скасування пенсійної реформи, натомість сьогодні “батьківщинівці” про це мовчать. Мовчать вони і про власний проект скорочення робочого тижня до 38 годин, який вони зареєстрували у серпні 2013 року.

За нашою інформацією, до порядку денного повернувся антиробітничий Трудовий Кодекс, що позбавляє одиноких матерів захисту від звільнення, дозволяє шпигувати за працівниками та робити багато інших огидних речей, що так подобаються роботодавцям.

Отримавши всю повноту влади, політики з “Батьківщини” одразу заговорили про “непопулярні реформи”, яким, начебто, “нема альтернативи”. Ми вимагаємо відмовитись від співпраці з МВФ і не підвищувати комунальних тарифів для населення! Також “Батьківщина” повинна виконати свою власну вимогу і скоротити робочий тиждень до 38 годин. Це буде першим кроком на шляху до встановлення 30-годинного робочого тижня, який є однією із проміжних програмних цілей АСТ.

Крім того, КМДА, яку очолює член “Батьківщини” Бондаренко, повинна відмовитись від підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті – ми вимагаємо безкоштовний проїзд, йдеться у зверненні оргінізаторів.

Теги: батькивщина, яценюк, пикет, офис, туровская

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.