п'ятниця, 3 травня 2024 г.

Сын Александры Кужель занимается контрабандой

Дмитрий Вячеславович Кужель, являющейся родным сыном Александры Кужель, зарабатывает на жизнь, поставляя в Украину контрабанду.

К такому неожиданному открытию пришли журналисты одного из столичных изданий, расследуя деятельность чиновницы, которая в настоящее время возглавляет Комитет Верховной Рады Украины по вопросам предпринимательства, регуляторной и антимонопольной политики.

В частности, в зону внимания инициаторов расследования попало то сопротивление, которое Александра Владимировна оказывает успешному прохождению в парламенте правительственного законопроекта “О внесении изменения в статью 233 Таможенного кодекса Украины” (зарегистрирован под номером 3896).

Данный документ направлен на выполнения нашей страной обязательств по упрощению обмена международной почтой в рамках Всемирного Почтового Союза, а также предусматривает наведение порядка на рынке международных почтовых сообщений.

Выяснилось, что причиной такого поведения является нежелание Александры Кужель ломать уже сложившиеся в данном сегменте полулегальные схемы поставки в страну под видом почты товаров из-за рубежа. В одной из таких схем задействован ее сын, являющийся совладельцем одного из почтовых предприятий “ИН ТАЙМ” (г. Киев, ул. Набережно-Луговая, 2).

“Уже больше года она занимается следующим: через принадлежащий ООО “ИН ТАЙМ” пункт международного почтового обмена в страну поставляются товары из Китая. Якобы в качестве покупок из тамошних интернет-магазинов, что автоматически означает отсутствие необходимости платить на них таможенную пошлину и налог на добавленную стоимость. И это не одна-две посылочки, а почти 180 тонн товара в месяц (!). Приезжая в Украину, эти “товары интернет-магазинов” вовсе не отправляются к своим “покупателям”. Они благополучно сбываются подельником Дмитрия Кужеля – Даниилом Мизиным – на рынках Одессы. Хитроумная схема приносит бизнесменам сотни тысяч долларов. И с этой суммы они не платят ни копейки налогов. Фактически речь идет о самой что ни на есть контрабанде”, - пишут журналисты издания.

При этом авторы расследования не исключают, что активная позиция Александры Кужель не позволит документу пройти через парламентские комитеты, что ставит под сомнение перспективу принятия законопроекта.

Теги: законопроект, контрабанда, китай, почта, комитет, кужель, ин тайм

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.