неділя, 5 травня 2024 г.

Руководство столичного метро попросили сделать доступными для пассажиров дефибрилляторы на станциях

Руководство столичного метро попросили сделать доступными для пассажиров дефибрилляторы на станциях

В столичном метро появились значки, указывающие путь к дефибрилляторам, которые находятся у дежурных по станциям. Инициаторы установки в метро этих приборов требуют сделать их доступными для непосредственного использования пассажирами. Это необходимо для сохранения драгоценного времени во время оказания неотложной помощи.

Об этом KV стало известно из сообщения на Facebook-странице “РеаниМетро”.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Мы с радостью приветствуем первые дефибрилляторы в метро”, – говорится в сообщении. Далее указывается, что дефибрилляторы, которые сейчас установлены в метро, ​​закуплены за счет киевского городского Центра общественного здоровья в 2019 году.

Отмечается, что эти дефибрилляторы в настоящее время ​​недоступны для использования пассажирами. 

“Если дефибриллятор понадобится на платформе, необходимо будет подняться по эскалатору, попросить дежурного, и мы не уверены, что дежурный предоставит его оперативно, а затем спуститься с ним. На станции, например, Арсенальная, на это понадобится около 10 минут, а каждая минута задержки от начала фибрилляции – это минус 10% выживания. То есть пострадавший почти гарантированно умрет с такой задержкой”, – говорится в сообщении.

В “РеаниМетро” призвали КП "Киевский метрополитен" установить дефибрилляторы на платформе, а не за закрытыми дверями. А также научить 100% персонала метро ​​навыкам оказания первой помощи.

Напомним, что в феврале 2020 года столичные власти заявляли, что планируют в текущем году оснастить дефибрилляторами 52 станции киевского метро в рамках реализации одного из проектов Общественного бюджета. 

Читайте: КП “Киевский метрополитен” поддержало петицию об установке дефибрилляторов на станциях метро

Отметим, КП “Киевский метрополитен” с июля 2014 года руководит Виктор Брагинский. Предприятие подчинено Департаменту транспортной инфраструктуры КГГА, который с 6 февраля 2020 года возглавляет Валентин Осипов. Работу этого Департамента с 20 сентября 2019 года курировал первый замглавы КГГА Николай Поворозник, которого глава КГГА Виталий Кличко в апреле 2020 года на время расследования отстранил от исполнения обязанностей.

* КП “Київський метрополітен” (код ЄДРПОУ: 03328913)

Фото: Facebook-страница “РеаниМетро”

КиевVласть

Ольга Марийко

Теги: новости киева, метро, киевский метрополитен, станция, центр общественного здоровья, реанимация, первая помощь, дефибриллятор, дежурный

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.