субота, 4 травня 2024 г.

Профсоюз работников авиационной безопасности требует отстранить от работы и.о. гендиректора аэропорта “Борисполь”

Профсоюз работников авиационной безопасности требует отстранить от работы и.о. гендиректора аэропорта “Борисполь”

Независимый профсоюз работников авиационной безопасности в своем письме в адрес Премьер-министра Украины Владимира Гройсмана потребовал отстранить от работы и.о. гендиректора аэропорта Борисполь Евгения Дыхне.

Об этом KV стало известно из сообщения портала avianews.

Причиной этого в письме названо то, что руководитель аэропорта и его заместители "прилагают максимальные усилия по уничтожению производственного потенциала государственного предприятия "Международный аэропорт Борисполь".

В качестве примера приводится "целенаправленная политика руководства с целью отказа от клиентов аэропорта по наземному обслуживанию в пользу компаний-конкурентов".

Помимо этого, профсоюз обвинил руководство аэропорта в "практике передачи прибыльных видов деятельности сторонним организациям", назвав недавний пример - передачу части грузового склада сторонней компании ООО "Аэропорт Киев Карго", из-за чего большая часть грузопотока может перейти от государственного предприятия к частной компании, а также в предоставлении услуг компаниям и базовому авиаперевозчику по цене ниже себестоимости.

"Документы, которые подтверждают нанесение и.о. генерального директора Е.Дыхне аэропорту Борисполь убытков на сотни миллионов долларов, направлены в Национальное антикоррупционное бюро", - говорится в обращении профсоюза.

В случае, если обращение власти оставят без внимания, работники обещают защищать интересы государственного предприятия и трудового коллектива всеми законными способами.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Напомним, в конце 2014 года в аэропорту, который на тот момент также возглавлял Евгений Дыхне, разгорелся скандал после попытки руководства предприятия перевести наземное обслуживание на аутсорсинг из-за якобы убыточности.

В результате протестов работников от данного решения руководство Борисполя отказалось.

"Финансовые документы, подтверждающие убыточность деятельности по наземному обслуживанию, руководителям соответствующих подразделений не предоставлялись. Подтверждения убыточности не существует, поскольку большинство авиакомпаний, которым аэропорт оказывает услуги, являются нерезидентами и оплачивают услуги в валюте, что в условиях резкой инфляции значительно увеличивает доходность этих видов деятельности", – подчеркивалось в письме профсоюза.

После этого тогдашний замминистра инфраструктуры Владимир Омелян заявил о том, что Мининфраструктуры проведет независимый аудит в аэропорту Борисполь и прозрачный конкурс на должность генерального директора, однако до сих пор предприятие возглавляет назначенный осенью 2014 года в качестве и.о. Евгений Дыхне.

Читайте: Аэропорт "Борисполь" за 5 месяцев текущего года обслужил почти 3 млн пассажиров

Фото взято отсюда

КиевVласть

Георгий Палуев

Теги: новости киевщины, аэропорт борисполь, гройсман, премьер, гендиректор, евгений дыхне, профсоюз работников авиационной безопасности, отстранить

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.