середа, 8 травня 2024 г.

Привітання прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з Новим Роком

Привітання прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з Новим Роком

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман привітав українців з Новим роком.

Про це KV стало відомо з повідомлення на Урядовому порталі.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

"Дорогі співвітчизники! Вітаю з Новим Роком!

Сьогодні ми зустрічаємо новий 2019 рік і проводжаємо минулий! 2018 рік був для нашої країни роком важкої праці та важливих досягнень.

Вдалося стабілізувати економічну та соціальну ситуацію, вийти на сталий розвиток промисловості. Знайдено резерви для підвищення мінімальної заробітної плати з початку наступного року, яка з 1 січня становитиме 4 173 гривні. Ми вперше заклали автоматичний перерахунок пенсій залежно від інфляції та зростання зарплат. Продовжується дія субсидій на оплату комунальних послуг.

Тривають ключові реформи, що в середньостроковій перспективі докорінно змінять країну. Українські діти пішли в “Нову українську школу”, яка стане інноваційним освітнім простором за сучасними західними зразками. Триває реформа системи охорони здоров’я – з 1 січня впроваджуємо принцип “Гроші ходять за пацієнтом”, а з 1 липня держава гарантовано оплачуватиме базові аналізи та дослідження. Розпочинаємо реформу екстреної медицини і закріплюємо успіх програми “Доступні ліки”.

Ми завершили перший етап децентралізації, що привело до значного зростання місцевих бюджетів. У 2019 році розпочинаємо наступний етап реформи: буде створено систему нового адміністративно-територіального устрою. Для нас принциповим є закріплення реформи місцевого самоврядування у Конституції України, що гарантуватиме недоторканність цих змін, незважаючи на те, хто завтра прийде до влади.

Одним із пріоритетів Уряду було і є зміцнення обороноздатності держави. В умовах воєнної агресії Росії ми зобов’язані швидко та ефективно реформувати армію. Завдяки виконаній роботі українські Збройні Сили уже входять до тридцятки найкращих у світі, однак ми і надалі впроваджуватимемо в армії стандарти НАТО. Адже наша стратегічна мета – членство в Альянсі, і з кожним роком ми наближаємося до неї все ближче.

Україна посилила співпрацю з країнами Європейського Союзу в рамках Угоди про асоціацію та зони вільної торгівлі. Усі зміни, які ми впроваджуємо, спрямовані на утвердження європейських цінностей, європейського способу і рівня життя. Триває адаптація нормативно-правової бази України до законодавства ЄС, триває секторальна євроінтеграція.

Чи не вперше за існування новітньої української держави ми відмовились від “залишкового принципу” фінансування науки та культури. Маємо надію, що з 2019 року повноцінно запрацюють Фонд наукових досліджень і Фонд підтримки інновацій. Впевнений, що ті економічні завдання, які ми перед собою ставимо, а це зростання економіки щонайменше на 5 відсотків щороку, можливо досягнути лише за умови високої наукоємності та інноваційності вітчизняної економіки.

Створено Інститут книги, активно впроваджується нова музейна політика. Державна підтримка вітчизняного кінематографа привела до того, що цьогоріч було презентовано 22 українських фільми, а ще 72 перебувають у виробництві. Почалося відродження українського кінематографа, і, щоб підтримати цю тенденцію, ми залишаємо державну підтримку кіно на рівні 1 млрд гривень у наступному році.

Відродження єдиної автокефальної православної церкви України є однією з найбільш важливих подій у нашій історії. Ми відновили історичну справедливість: відроджується Київська митрополія, що існувала з часу хрещення Русі у 988 році і була підступно захоплена після 1686 року Москвою. За рішенням Вселенського патріархату Київська митрополія більше не підпорядковується Московському патріарху. Нам пощастило бути сучасниками і очевидцями цієї епохальної події. Без перебільшення, розпочинається нова доба не лише українського, а й світового православ’я.

Як Прем’єр-міністр України впевнений, що ми рухаємося у вірному напрямі. Наше майбутнє залежить лише від нас, і лише разом ми зможемо сформувати справедливе та успішне європейське суспільство.

Вітаю усіх українців з Новим Роком! Бажаю всім міцного здоров’я, добробуту, любові, взаєморозуміння, віри в себе та в можливості нашої країни! Нехай новий рік принесе всім нам нові здобутки та лише позитивні емоції!", - пишуть в повідомленні.

Читайте: Голова Верховної Ради Андрій Парубій привітав співвітчизників з Новим роком і Різдвом Христовим (відео)

Фото: Урядовий квартал

KиевVласть

Теги: новости киева, новости украины, поздравление, владимир гройсман, 2019, премьер-министра

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.