п'ятниця, 10 травня 2024 г.

Правоохоронці викрили рейдерську банду, яка захоплювала паркувальні майданчики у Києві (фото)

Правоохоронці викрили рейдерську банду, яка захоплювала паркувальні майданчики у Києві (фото)

Столичні поліцейські викрили організовану злочинну групу (ОЗГ) на рейдерському захопленні паркувальних майданчиків. Членам ОЗГ та їхньому лідеру повідомлено про підозри у скоєнні низки злочинів, зокрема створенні та керівництві злочинною спільнотою, вимаганні та незаконному поводженні зі зброєю. Підозрюваним загрожує до 12 років ув’язнення з конфіскацією майна.

Про це KВ стало відомо з повідомлення пресслужби поліції Києва.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

Як розповіли у пресслужбі, організатором злочинної групи виявився уродженець Київщини 1986 року народження. До складу угруповання входило ще пʼять мешканців Києва і Київської області, 1973-1992 років народження. 

“Члени злочинної організації здійснили рейдерське захоплення шести паркувальних майданчиків на території столиці, на яких підприємці на законних підставах здійснювали свою діяльність. Паркувальні майданчики знаходяться у користування товариств з обмеженою відповідальністю згідно договорів оренди з КП “Київтраспарксервіс”, – розповіли у поліції Києва.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

У повідомленні зазначається, що щоб змусити підприємців передати права на бізнес, фігуранти погрожували потерпілим фізичним насильством та розправою – так зловмисники отримали доступ та можливість збирати кошти з автовласників за оренду паркувальних майданчиків.

“На парковках зловмисники ставили своїх менеджерів, які привласнювали весь прибуток, при цьому реальні власники залишалися без нічого. Приблизний збиток нанесений юридичним особам від даної протиправної діяльності за пів року становить понад 1,5 млн гривень”, – наголосили у поліції Києва.

Правоохоронці затримали шістьох осіб, в тому числі організатора. Працівники поліції провели 39 обшуків за місцем проживання фігурантів, гаражних та дачних кооперативах, автомобілях та вилучили докази злочинної діяльності: гроші, чорнові записи, мобільні телефони, флешнакопичувачі, вогнепальну зброю і боєприпаси без передбачених законом дозволів.

Суд брав підозрюваним запобіжні заходи у вигляді цілодобового домашнього арешту із носінням електронних браслетів. 

Читайте: У столиці на реконструкції ліфтів у житлових будинках розтратили 4,3 млн гривень

Фото: поліція Києва 

КиївВлада

Владислава Олійник

Теги: новини києва, правоохоронці, підозра, поліція києва, злочинна схема, паркінг, рейдери, паркувальні майданчики

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.