субота, 27 квітня 2024 г.

Под Киевом ограбили дом главы Госгеонедр времен Януковича

Под Киевом ограбили дом главы Госгеонедр времен Януковича
В Обуховском районе Киевской области вечером 16 ноября произошло разбойное нападение на домовладение экс-главы Государственной службы геологии и недр Украины Романа Сторожева. Пятеро мужчин проникли на частную территорию, избили и связали охранника, а видеозаписи с камер видеонаблюдения предусмотрительно забрали с собой.

Об этом KV стало известно из сообщения "Обозревателя".

Сообщается, что пятеро мужчин проникли на территорию частного домовладения и ворвались в домик охраны. Они избили 39-летнего охранника, а затем связали его. Для этого преступники использовали пластиковые хомуты. Также жертве нападения заклеили рот и глаза скотчем.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Преступники предусмотрительно забрали носитель, на который записывалось видео с камер наружного наблюдения.

После этого бандиты направились к "главному" дому. Они отжали металлопластиковое окно на первом этаже здания и проникли внутрь.

Преступники забрали с собой два металлических сейфа, в которых хранились деньги и документы.

Также исчезло оружие: самозарядный охотничий карабин "Форт 202" и травматический пистолет ПМР.

По информации источника "Обозревателя", речь идет о домовладении Романа Сторожева. С 2007 по 2013 год он был президентом ассоциации "Газовые трейдеры Украины". Затем до декабря 2013 года был заместителем председателя правления НАК "Надра Украины", а до мая 2014-го - председателем Государственной службы геологии и недр Украины.

Сторожев также был одним из основателей "Украинской нефтегазовой компании" (УНГК), через которую "младоолигарх" Курченко импортировал газ в Украину (она официально входила в структуру ВЕТЭК).

По состоянию на сегодняшний день Роман Сторожев - конечный бенефициар компании "ВЕСТ ГАЗ ТРЕЙД", которая в июле 2017 года получила лицензию на ведение хозяйственной деятельности по поставкам природного газа.

Отмечается, что полиция зарегистрировала уголовное производство по ч.3 ст.187 УК Украины (разбой). Санкция статьи предусматривает лишение свободы на срок от семи до двенадцати лет с конфискацией имущества.

Читайте: Игорь Кононенко - друг Обуховского района, - Горган

Фото: Українська асоціація власників зброї

KиевVласть

Алена Момот

Теги: новости киевской области, госгеонедра, роман сторожев, ограбление разбой, углоовное произвосдтво

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.