Районний підрозділ |
Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків |
Вид планових робіт |
Час проведення |
Баришівський |
Яблуневе: Зоряна, Шевченка, Яблунева, Ферма №1, Промислова
Баришівка: Центральна |
Капітальний ремонт |
з 8 по 15 год |
Баришівський |
Березань: Б.Хмельницького |
Капітальний ремонт |
з 8 по 20 год |
Баришівський |
Григорівка: Щаслива, Молодіжна, Миру, Садова
Дубове: Першотравнева
Яблуневе: Шевченка |
Капітальний ремонт |
з 8 по 20 год |
Богуславський |
Богуслав: 8 Березня, 1 Гаражна, Любові, Зоряна, Виноградний, Святогірська |
Технічне обслуговування |
з 8 по 18 год |
Богуславський |
Біївці: Шкільна, Загребельна, Покровська, Богуславська, Вербова, Автотракторна |
Капітальний ремонт |
з 8 по 18 год |
Броварський |
Велика Димерка: Гагаріна, Бобрицька, Богданівська, Докучаєва, Березнева, Січнева, Заліська, Городня |
Реконструкція |
з 8 по 17 год |
Броварський |
Красилівка: Дружби, Конєва, Травнева, Лугова, Травневий, Молодіжна |
Реконструкція |
з 8 по 18 год |
Броварський |
Требухів: Гагаріна, Малинова, Жукова, Лесі Українки, Вокзальна, Березова
Красилівка: Гагаріна |
Реконструкція |
з 8 по 18 год |
Броварський |
Зазим'є: Яблунева, Будівельників, Н.Барбон, Нова, Щорса, Липнева, Вишнева, Новий |
Реконструкція |
з 8 по 18 год |
Броварський |
Гоголів: Київська, Гоголя, Панфілова, Винарського |
Реконструкція |
з 8 по 18 год |
Броварський |
Зазим'є: Лісова, Київська, Залізнична, Деснянський |
Реконструкція |
з 8 по 18 год |
Броварський |
Літки: Шевченка, Травнева, Миру, Північна |
Реконструкція |
з 8 по 18 год |
Броварський |
Княжичі: Ялинкова, Абрикосова |
Реконструкція |
з 8 по 18 год |
Броварський |
Княжичі: Преображенська, Чорновола, Залозного пров., Княжа, Залозного, Соборності, Будівельників, Княжий пров., Садова
Бровари: Гордієнка Костя |
Реконструкція |
з 8 по 18 год |
Броварський |
Літочки: 50 років Жовтня, Лугова, Ватутіна, Островського, Молодіжна
Соболівка: Ватутіна
Літки: Зелений |
Капітальний ремонт |
з 8 по 18 год |
Броварський |
Калита: Франка, Зернова, Вербова, Кошового, Скока, Нова, Ювілейний, Бредака, Миру
Рудня: Козацька |
Реконструкція |
з 8 по 18 год |
Броварський |
Скибин: Озерна, Деснянська, Миру, Польова, Шкільний, Теплична, Шевченка, Вавілова пров., Калинівська
Калинівка: |
Реконструкція |
з 8 по 18 год |
Броварський |
Погреби: Погребський шлях |
Реконструкція |
з 8 по 18 год |
Броварський |
Княжичі: Ялинкова, Абрикосова |
Реконструкція |
з 8 по 18 год |
Броварський |
Рожівка: Лісова, Піщана, Ватутіна, Лесі Українки, Тичини |
Технічне обслуговування |
з 8 по 19 год |
Броварський |
Пухівка: Леніна, Пархоменка, Леніна пров., Дубрівська, Першотравнева, Ватутіна, Солов'їна, Лугова
Погреби: Ватутіна |
Технічне обслуговування |
з 8 по 19 год |
Васильківський |
Велика Солтанівка: Кармелюка, Поліська, Дачна, Піщаний, Жовтнева, Лісова |
Технічне обслуговування |
з 8 по 18 год |
Вишгородський |
Вишгород: Межигірського Спасу, Шкільна, Старосільська |
Капітальний ремонт |
з 8 по 20 год |
Володарський |
Капустинці: Набережна, Леніна, Миру, Шевченка, Сквирська, Першотравнева, Ворошилова, Куйбишева
Коржиха: Володарська |
Технічне обслуговування |
з 8 по 19 год |
Володарський |
Зрайки: Лісова, Лесі Українки, Шевченка, Набережна, Леніна, Вулиця невизначена
Рачки: Суворова
Шевченкове: Миру, Першотравнева
Брідок: Лесі Українки, Франка
Хмельницьке: Славутська, Лісовий, Алмаатинська, Польовий, Дружби народів
Матвіїха: Чапаєва
Лобачів: Лісова, Набережна |
Чистка траси |
з 8 по 19 год |
Згурівський |
Стара Оржиця: Центральна, Незалежності, Миру |
Технічне обслуговування |
з 8 по 20 год |
Згурівський |
Згурівка: Кошового, Морянська, Заможна, Визволителів, Заможний пров., Залізнична, Московська |
Технічне обслуговування |
з 8 по 20 год |
Згурівський |
Пайки: Пайки |
Технічне обслуговування |
з 8 по 20 год |
Іванківський |
Сидоровичі: Жовтнева, Гагаріна, Східно-Шевченківська |
Капітальний ремонт |
з 8 по 20 год |
Іванківський |
Сидоровичі: Франка, Лесі Українки, Гагаріна, Східно-Шевченківська |
Капітальний ремонт |
з 8 по 20 год |
Іванківський |
Іванків: Київська, Розважівська |
Капітальний ремонт |
з 8 по 20 год |
Ірпінський |
Ірпінь: Ломоносова, Героїв, Варшавська, 6 Лінія |
Реконструкція |
з 8 по 19 год |
К.-Святошинський |
Гурівщина: Київська, Поповича, Тарасівська
Личанка: Кооперативна |
Технічне обслуговування |
з 8 по 19 год |
К.-Святошинський |
Боярка: Кібенка
Нове: Правика, Білозіра |
Технічне обслуговування |
з 8 по 19 год |
К.-Святошинський |
Горбовичі: Вишнева, Садова, Сонячна, Мельника, Київська, Некрасова, Озерна, Заповідна
Личанка: Центральна
Шпитьки: Невизначена, Центральна
Петрушки: 40 років Перемоги |
Технічне обслуговування |
з 8 по 19 год |
Кагарлицький |
Мирівка: Польова, Берегова |
Капітальний ремонт |
з 8 по 18 год |
Миронівський |
Миронівка: Миронівка, Кільцева
Росава: Київська, Кондратовича, Бібліотечна, Квітневий, Вишневий, Трасовий, Аптечний, Тракторна, Новосілка, Зарічна, Миру, Зелений хутір, Лугова
Зеленьки: Шпака, Польова, Лугова, Росавська, Центральна, Ф.Чередника, Коцюбинського, Миру, Садова, Братів Морозових, Ветеранів пров., Зелена, Кобзаря |
Технічне обслуговування |
з 8 по 17 год |
Миронівський |
Вікторівка: Незалежності, Гагаріна, Садова, Калинова
Фролівка: Гагаріна, Калинова, Набережна, Івана Франка, Садова |
Капітальний ремонт |
з 8 по 19 год |
П.-Хмельницький |
Переяслав-Хмельницький: Петропавлівська, 1 Петропавлівський, Гаяринська, Гаяринський, Авраменка Віктора, Новокиївське Шосе |
Капітальний ремонт |
з 15 по 19 год |
П.-Хмельницький |
Переяслав-Хмельницький: Свободи, Грушевського Михайла, Сисолятіна, Інтернаціональна, Шолом-Алейхема, Котляревського, Котляревського пров., В`юнищанська, Либідська, Рокосовського, Декабристів, Учительська, Соборна, Будівельників, Айвазовського, Пєсклова |
Капітальний ремонт |
з 8 по 15 год |
П.-Хмельницький |
Ташань: Переяславська, Шевченка, Житника, Лугова, Леніна, Перемоги, Польова |
Технічне обслуговування |
з 8 по 20 год |
Сквирський |
Шамраївка: Городище, Синявщина, Набережна |
Капітальний ремонт |
з 8 по 19 год |
Ставищанський |
Стрижавка: Польова, Першотравнева, Київська, Набережна, Садова, Шкільна |
Технічне обслуговування |
з 8 по 19 год |
Таращанський |
Станишівка: Короленка, Польова, Колгоспна, Шевченка, Ярова, Зелена, Великоберезянська, Перемоги |
Капітальний ремонт |
з 8 по 18 год |
Тетіївський |
Тетіїв: Мічуріна, Академіка Байраківського, Франка, Пушкіна, Кармелюка пров., Степана Яремича пров., Богуна, Затишний пров., Декабристів |
Технічне обслуговування |
з 8 по 19 год |
Чорнобильський |
Чорнобиль: Без назви, Радянська
Паришів: Невизначена |
Капітальний ремонт |
з 8 по 19 год |
Яготинський |
Райківщина: |
Капітальний ремонт |
з 8 по 18 год |
Яготинський |
Сулимівка: Кравченка, Комарова, Ліманова, Першотравнева |
Капітальний ремонт |
з 8 по 18 год |
Яготинський |
Сулимівка: Запорізька, Кравченка, Першотравнева, Перемоги, Щорса, Чапаєва, Ліманова |
Капітальний ремонт |
з 8 по 18 год |
Яготинський |
Сулимівка: Запорізька, Комарова, Гагаріна |
Реконструкція |
з 8 по 18 год |
Яготинський |
Сулимівка: Кравченка, Першотравнева, Гагаріна, Шевченка, Леніна |
Реконструкція |
з 8 по 18 год |
Яготинський |
Сулимівка: Кравченка |
Реконструкція |
з 8 по 18 год |
Яготинський |
Двірківщина: Яготинська, Центральна, Двірківська, Двірківський, Гагаріна
Черняхівський відділок: Черняхівський відділок |
Капітальний ремонт |
з 8 по 19 год |
Яготинський |
Яготин: Маяковського, Заводська, Перемоги, Набережний, Шевченка, Молодіжний, Клубна, О.Олеся, Філатова, Будівельна |
Чистка траси |
з 8 по 19 год |