Районний підрозділ |
Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків |
Вид планових робіт |
Час проведення |
Баришівський |
Березань: Калинова, Криниці, ім. Григорія Сковороди, Журавлиний пров., Набережна, Журавлина, Молодіжна, Цегельна, Калиновий, Героїв Крут, Автошосе Київський Шлях, П. Мирного |
Капітальний ремонт |
з 8 по 20 год |
Білоцерківський |
Шкарівка: Траса Київ-Одеса, Миру
Томилівка: Новоселів, Молодіжна, Залізнична, Садова, Польова, Незалежності, Кринична, Слави, Дружби
Коженики: Учительська, Новосельська, Вишнева, Катодна, Набережна, 8 Березня, Росьовий, Козацька, Яровий пров., СТ, Радянський, Лісова, Лісовий, 2-й пров.Лісовий, Провальна, Нагірна, Садова, Комора, Ферма
Біла Церква: Траса Київ-Одеса
Хутір Черкас: Ставок
Клочки: Травнева, Лугова, Шевченка, Шкільна, Піщана, Межова, Горова, Колгоспна, Нагірна1 |
Технічне обслуговування |
з 8 по 19 год |
Білоцерківський |
Коженики: Новосельська, Вишнева, Катодна |
Технічне обслуговування |
з 8 по 19 год |
Бориспільський |
Воронькiв: Кільцева, Вишнева, Мазепи, Центральна, Я.Ручко |
Капітальний ремонт |
з 8 по 19 год |
Бориспільський |
Велика Стариця: Жовтнева, Козацька, Заплавна |
Технічне обслуговування |
з 8 по 19 год |
Бориспільський |
Бориспіль: Квітневий, Гришинська, Марка Вовчка, Репіна, Весняний |
Капітальний ремонт |
з 8 по 19 год |
Броварський |
Літочки: Набережна, Прирічна, Миру |
Реконструкція |
з 8 по 18 год |
Броварський |
Гайове: П.Мирного, Стуса, П.Загребельного, Коцюбинського, Сагайдачного, Куліша |
Технічне обслуговування |
з 8 по 19 год |
Броварський |
Мокрець: |
Технічне обслуговування |
з 8 по 19 год |
Броварський |
Калита: Малинова, Садова, Гоголя, Турчиновського, Слуківська, Пінчука, Бредака, Квітнева, Кленова, Набережна, Кругова, Коцюбинського, Озерна, Шевченка, Сонячна, Кобзаря, Миру, Молодіжний, Піщана, Піонерський, Спортивна, Першотравнева, Франка, Зернова, Вербова, Кошового, Скока, Нова, Ювілейний, Окружна, Урочище Млин, Чкалова, Шкільний, Піонерська, Бредака пров., Шкільна, Пушкіна, 1-го Травня, Левицького, Кооператив “Дружба”, Польова, Лесі Українки
Опанасів: Калинова, Петрівська, Радгоспна, Слуковський, Лісова, 1-го Травня, Першотравневий
Рудня: Козацька
Красилівка: Павла Тичини
Гоголів: Чернишевського
Заворичі: Вокзальна, Залізнична, Радгоспна, Пляжний, Лугова, Молодіжний, Шкільний пров., Польовий, Тепличний, Сонячна, Травнева |
Технічне обслуговування |
з 8 по 19 год |
Васильківський |
Велика Солтанівка: Леніна, Котовського, Мічуріна, пров. Гагаріна, пров. Котовського |
Технічне обслуговування |
з 8 по 20 год |
Васильківський |
Велика Солтанівка: Набережна, Васильківська, Лісова, Жовтнева |
Технічне обслуговування |
з 8 по 20 год |
Васильківський |
Велика Солтанівка: Васильківська, Солов'їна |
Технічне обслуговування |
з 8 по 20 год |
Васильківський |
Кожухівка: Вишнева, Урожайна, Свято-Михайлівська, Першотравнева, Джерельна, Першотравневий, Шкільна |
Капітальний ремонт |
з 8 по 19 год |
Васильківський |
Кожухівка: Молодіжна, Газова, О.Понежди, Кільцева, Джерельна, Набережна, Михайлівська
Данилівка: Молодіжна |
Капітальний ремонт |
з 8 по 19 год |
Вишгородський |
Катюжанка: Поштова, Київська, Леніна, Заводська, Молодіжна, Шевченка, Сім'ї Дяківських, Прорізна, Гагаріна |
Капітальний ремонт |
з 8 по 20 год |
Володарський |
Городище-Косівське: Демченка, Мельника |
Капітальний ремонт |
з 8 по 19 год |
Володарський |
Городище-Косівське: Демченка, Мельника |
Капітальний ремонт |
з 8 по 19 год |
Володарський |
Лобачів: Набережна, Шевченка |
Капітальний ремонт |
з 8 по 19 год |
Володарський |
Городище-Косівське: Демченка, Мельника |
Капітальний ремонт |
з 8 по 19 год |
Згурівський |
Войтове: ПІдгайна, Космонавтів, Київська, Молодіжна, Щаснівська, Чкалова, Миру
Крупіль: Київський шлях |
Капітальний ремонт |
з 8 по 20 год |
Іванківський |
Жерева: Жеревська |
Капітальний ремонт |
з 8 по 20 год |
Іванківський |
Жеревпілля: Запорізька |
Капітальний ремонт |
з 8 по 20 год |
Іванківський |
Кухарі: Заводський, Заводська, Лесі Українки, Т. Шевченка, Піщана, Польова, Ворзельська
Підгайне: Київська, Чорнобаєва пров., 1-го Травня, Лісова, Сергієнко, Щорса пров., Лугова, Садова, Хмельова
Рудня-Левківська: Дружби
Жеревпілля: Заводська, Запорізька
Розважів: Заводська
Жерева: Жеревська
Тетерівське: Миру, Прорізна, Лісова, Садова, Шевченка, Зелена, Соборна, Центральна, Лугова, Набережна, Дружби
Зимовище: Миру
Яхнівка: Яхнівська, Річна |
Капітальний ремонт |
з 9 по 17 год |
Кагарлицький |
Мирівка: Миру |
Капітальний ремонт |
з 8 по 18 год |
Макарівський |
Грузьке: Піонерська, Леніна, Заводська, Ватутіна
Бишів: Брусилівська |
Чистка траси |
з 9 по 19 год |
Миронівський |
Вікторівка: Незалежності, Гагаріна, Садова, Калинова
Фролівка: Гагаріна, Калинова, Набережна, Івана Франка, Садова |
Капітальний ремонт |
з 8 по 19 год |
Миронівський |
Карапиші: Б.Хмельницького, Вишневського, Незалежності |
Технічне обслуговування |
з 8 по 19 год |
П.-Хмельницький |
Чирське: Київська, Набережна, Підгірна |
Технічне обслуговування |
з 8 по 20 год |
Рокитнянський |
Ромашки: Шкільна, Першотравнева, Польова, Виноградова, Покровська
Бакумівка: Господарство, Степова, Слави, Лугова, Берегова, Перемоги, Шевченка, Ярова
Шарки: Господарство, Перемоги, Молодіжна, Соборності, Миру, Садова, Кругова |
Технічне обслуговування |
з 8 по 17 год |
Сквирський |
Лаврики: Лісова, Шевченка, Колгоспна
Антонів: Перемоги, Першотравнева, Лісова |
Технічне обслуговування |
з 8 по 19 год |
Ставищанський |
Василиха: Наумова, Заріччя, Шевченка, Громадська, Кооперативна, Затишна, Пустовітна, Лугова |
Технічне обслуговування |
з 8 по 18 год |
Таращанський |
Тараща: Сікевича Володимира, Володимира Великого, Героїв Небесної Сотні, Тімірязєва, Фізкультурний |
Технічне обслуговування |
з 8 по 19 год |
Тетіївський |
Черепинка: Польова, Жовтнева, Франка, Піонерська, Пирогова пров., Ватутіна, Шкільна, Партизанська, Кузнецова, Першотравнева
Стадниця: Заводська, Кулагіна |
Технічне обслуговування |
з 8 по 19 год |
Фастівський |
Триліси: Лесі Українки, Соборна, Декабристів, Котовського пров., Больничний, Котляревського, Котляревського пров., Горького, Гончара, Миру |
Капітальний ремонт |
з 8 по 19 год |
Фастівський |
Борова: Молодіжна, Київська, Соколова пров., Суворова, Соколова, Олександра Свірського, Васильківська, Ковальський, пров. Кузнечний |
Технічне обслуговування |
з 8 по 19 год |
Чорнобильський |
Чорнобиль: Радянська, Без назви |
Капітальний ремонт |
з 8 по 19 год |
Чорнобильський |
Чорнобиль: Без назви |
Технічне обслуговування |
з 8 по 19 год |
Чорнобильський |
Чорнобиль: Без назви |
Чистка траси |
з 8 по 19 год |
Яготинський |
Яготин: Мономаха, Лісняківський, Репіна, Грабовського, Добролюбова, М.Кривоноса, Будівельна, Миру, Коцюбинського, Філатова, Набережна |
Чистка траси |
з 8 по 19 год |