п'ятниця, 3 травня 2024 г.

“На Левом берегу еще достаточно промышленных предприятий, которые не эксплуатируются по назначению”, - коммерческий директор компании DIM

“На Левом берегу еще достаточно промышленных предприятий, которые не эксплуатируются по назначению”, - коммерческий директор компании DIM

Ограничениями строительства жилья на Левом берегу Киева транспортную  проблему не решить. Подобные задачи требуют комплексного целостного подхода - необходимо работать со всем городом, не ограничиваясь точечными мерами.

Так коммерческий директор компании DIM Виктория Нерода прокомментировала KV намерение городских властей ограничить строительство жилья на левом берегу Киева.

“Кроме того, на Правом берегу уже достаточно транспортных коллапсов, здесь комплексное решение таких проблем не менее актуально. А строительно новых крупных микрорайонов только усилит нагрузку на существующие дорожные магистрали и общественный транспорт, работа которого, будем честны, требует серьезного реформирования.

Плюс — существующие инженерные сети, устаревшие, изношенные. Они уже сейчас не выдерживают нагрузок.

А на Левом берегу, кстати, еще достаточно промышленных предприятий, которые не эксплуатируются, по назначению. Что будет с этими территориями?

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Почему не развивать город комплексно, позаботившись, например, о том, чтобы на том же Левобережье столицы были созданы новые рабочие места, "оттягивающие" часть жителей от работы в центре? Уже сейчас мы видим, что новые микрорайоны создали новые возможности, и ситуации, когда на работу киевляне едут на Левый берег, нередки. Наш офис (компании DIM) находится на Левом берегу, и производственные мощность предприятия "ОЛТА" также.

И еще: любые ограничения такого масштаба в нашей стране - это благодатная почва для коррупции. Наверняка недобросовестные застройщики или чиновники найдут возможность обойти нормы вполне легальным образом”.

Напомним, недавно директор КП "Киевгенплан" Сергей Броневицкий сообщил, что строительство жилья на левом берегу столицы в ближайшие 20 лет будет ограничено. Это, мол, позволит решить транспортную проблему перемещения трудового населения на работу на правый берег, не строя новых мостов.

Читайте: Берега-берега. Киевские девелоперы не готовы отказаться от застройки Левобережья

Фото: smartclever.com.ua

КиевVласть

Ирина Житняя

Теги: новости киева, мнение, застройка, директор, ограничение, левый берег, промышленные предприятия, Виктория Нерода, компания DIM

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.