субота, 4 травня 2024 г.

Московский патриархат пытается незаконно построить храм на Оболони

Московский патриархат пытается незаконно построить храм на Оболони

Разрешить конфликт прихожан разных церквей уже более года пытается столичный депутат мажоритарщик Владислав Михайленко.

История с возможным строительством храма Святой Татьяны на улице Приречной получила широкую огласку после убийства Романа Николаева. Отец Роман еще несколько лет назад заложил крест и запланировал строительство храма. Образовав небольшую паству из жителей Оболони, он проводил праздничные и воскресные молебни. 

Против таких активностей церковника, протестовала часть оболонцев, которые не являются прихожанами Украинской Православной Церкви (Московского патриархата). Также против строительства храма выступают общественные активисты. По их словам, церковь не имеет каких-либо разрешительных документов, а согласно материалов земельного кадастра, участок относиться к землям рекреации. Более того на данном участке запланировано строительство транспортной развязки в рамках строительства Большой кольцевой дороги.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook 

“Я обратился к жителям района с просьбой высказать свое мнение. Многие считают, что даже установка небольшой церквушки без разрешительных документов недопустима. При этом, я уважаю мнение тех оболонцев, которые выступают за строительство храма. Для многих из них, место стало сакральным после трагической смерти духовного наставника. Тем не менее, любое строительство должно происходить по закону. Исключений делать нельзя” - прокомментировал ситуацию депутат Михайленко. 

Отметим, что 31 августа прихожане не существующего храма попытались самовольно начать строительство на спорном участке: залили фундамент под небольшой сруб. Правоохранительные органы и Департамент благоустройства КГГА воспрепятствовали этому. По факту административного правонарушения был составлен протокол. 

КиевVласть

Артем Янковецкий

Теги: оболонь, незаконное строительство, михайленко, церковь, московский патриархат

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.