четвер, 2 травня 2024 г.

Кращу концепцію на впорядкування Контрактової площі представили молоді архітектори з Києва

Кращу концепцію на впорядкування Контрактової площі представили молоді архітектори з Києва

Вчора, 30 травня 2015 року, в рамках фестивалю “PRO місто” було оголошено переможця архітектурного закритого бліц-конкурсу на визначення кращої концепції організації громадського простору на Контрактовій площі.

Як стало відомо KV з повідомлення прес-служби фестивалю, I премію отримав проект № 150524 авторського колективу з Києва, до якого увійшли архітектори Антон Олійник, Єгор Штефан, Сергій Ферлей, Віктор Герасименко, Денис Матвієнко, Ольга Прокопенко, Олена Орап, Марія Пахомова, Олексій Пахомов та Володимир Зотов.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook 
 

“Наш проект ми назвали гостинна Подолу. Адже для багатьох киян Контрактова - це площа номер один, місце, від якого неможливо відмовитися. Сюди хочеться приводити гостей”, - зазначили переможці.

За словами координатору конкурсу Анни Бондар, наразі Контрактова являє собою захаращений простір, який не виконує функцію площі. Аби виправити цю ситуацію був організований конкурс, членами журі якого стали як представники міської влади, так і люди, які опікуються долею Контрактової.

“Основна задача конкурсу - створити ідею на публічний простір, без капітальних втручань у міське середовище. Учасники конкурсу підійшли до цього завдання дуже професійно і їм вдалося відобразити  очікування громади. Хочу зазначити, що це тільки початок, переможці будуть залучені до розробки проекту, а сама концепція буде обговорюватися з киянами”, - зазначила Анна Бондар.

У свою чергу голова журі Ольга Закревська, представниця локальної спільноти “Подоляночка” зазначила: “Як житель Подолу, я рада, що “математика” журі співпала з очікуваннями місцевих жителів. Переможці конкурсу - молоді архітектори, яким я, особисто, готова довірити свою домівку”.

Друге і третє місця посіли також столичні архітектори.

ІІ премію отримав проект № 131313 студії ДК архітект з Києва.

ІІІ премія дісталася проекту № 650555 київського архітектора Юрія Удальцова.

Зазначимо, що на конкурс було подано 14 проектів з Києва, Львова та Харкова.

КиевVласть

Алексей Руденко

Теги: конкурс, подол, архитектура, контрактовая площадь, PRO місто

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.