четвер, 2 травня 2024 г.

Кличко запланировал построить на частной территории в Киеве мусороперерабатывающий завод

Кличко запланировал построить на частной территории в Киеве мусороперерабатывающий завод

Программой экономического и социального развития Киева на 2017 год по ул. Пироговский путь, 94А, в Голосеевском районе предусмотрено строительство мусороперерабатывающего завода. Депутат Киевсовета Вадим Иванченко напомнил столичному мэру, что эта территория – частная. Более того, перспективой возведения там завода крайне обеспокоены местные жители.

Об этом речь идет в материале KV “На волоске от реформ. Рейтинг активности депутатов Киевсовета (11-15 сентября 2017 года)”.

Замглавы комиссии Киевсовета по вопросам здравоохранения и социальной защиты Вадим Иванченко (фракция “Единство”) поинтересовался у главы КГГА Виталия Кличко, каким образом его подчиненные хотят профинансировать из бюджета строительство объекта, расположенного на частной территории.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

К депутату обратился орган самоорганизации населения “Комитет микрорайона Пирогов” с просьбой содействовать предоставлению информации о строительстве мусороперерабатывающего завода по ул. Пироговский путь, 94А, в Голосеевском районе Киева.

По информации Департамента жилищно-коммунальной инфраструктуры КГГА, этот земельный участок находится в частной собственности и в свое время использовался  ОАО “Гринко-Центр”. Сортировка бытовых отходов здесь осуществлялась до 2012 года, и сегодня на территории остался значительный объем мусора, который не был утилизирован.

Между тем, Иванченко пишет, что Программой экономического и социального развития Киева на 2017 года и распределением ассигнований на финансирование капитальных вложений (№189, код объекта 185352) по указанному адресу на протяжении 2018-2019 годов предусмотрено строительство мусороперерабатывающего завода на 375 млн грн (из них 500 тыс. гривен – проектные работы).

Одновременно у депутата возникает вопрос: каким образом бюджетные деньги будут осваиваться на частной территории, если учесть, что собственником не является юрлицо, созданное Киевсоветом?

Кроме того, перспектива строительства завода очень негативно воспринимается местными жителями, поскольку это влечет однозначный ущерб их интересам.

Вадим Иванченко попросил Виталия Кличко предоставить информацию о плане мероприятий по привлечению инвестиций для строительства завода, о порядке и путях освоения бюджетных средств на частной территории и о технологических решениях с учетом требований экологической безопасности.

Читайте: Кличко обещает киевлянам через пару лет два новых мусороперерабатывающих завода

Фото: 112.international

КиевVласть

Алена Момот

Теги: виталий кличко, обращение, голосеевский район, мусороперерабатывающий завод, вадим иванченко, нвоости киева, депутата киевсовета, улица пироговский путь

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.