понеділок, 6 травня 2024 г.

Киевское метро испытало непрактичный мобильный подъемник для инвалидов

Киевское метро испытало непрактичный мобильный подъемник для инвалидов

КП “Киевский метрополитен” постоянно заботится о комфорте пассажиров с особыми физическими потребностями и работает над усовершенствованием условий для их свободного доступа к объектам подземки. Одним из направлений этой работы является поиск оптимального решения адаптации для колясочников на тех станциях, которые не оборудованы пандусами, подъемниками и лифтами.

В частности, сообщают в пресс-службе подземки, сейчас исследуются различные варианты транспортировки лиц на колесных креслах маршевыми лестницами метро.

Предприятие изучает иностранный опыт решения этой задачи и рассматривает вероятность его введения на станциях Киевского метрополитена.

Один из вариантов перевозки лестнице пассажиров на инвалидных колясках - это мобильный лестничный подъемник. Такое устройство было испытано специалистами КП “Киевский метрополитен” совместно с представителями Всеукраинского общественного объединения “Национальная Ассамблея инвалидов Украины” на маршевых лестницах станции “Театральная”, которые ведут к станции “Золотые ворота”.

Мобильный подъемник помогает лицу, сопровождающему пассажира на коляске, транспортировать его во время подъема или спуска маршевыми лестницами. В процессе эксплуатации колесное кресло прикрепляется к подъемнику, сопровождающий направляет его к лестнице, устанавливает соответствующим образом и, поддерживая за ручку, управляет процессом транспортировки.

С помощью подъемного механизма циклического действия и при поддержке сопровождающего устройство передвигается на следующую ступеньку вверх или вниз. Скорость хода подъемника регулируемая, за одну минуту он может преодолеть от 10 до 18 ступеней. Рассчитан механизм на подъем пассажира на коляске общим весом до 160 кг.

Во время испытаний стало очевидным, что для безопасной работы данного устройства в условиях станции необходимо перекрывать одни из маршевых лестниц пересадочного узла. Во время интенсивного пассажиропотока это будет создавать определенные неудобства и может привести к скоплению людей на платформе. Кроме того, подъемник требует хорошей физической подготовки сопровождающего и ряда благоприятных внешних факторов - сухой пол, устойчивая обувь пользователя и др.

В процессе тестирования прибора специалисты метрополитена получили необходимую информацию, чтобы комиссионно дать взвешенную оценку целесообразности его применения на объектах Киевского метрополитена с учетом технических и организационных факторов.

Теги: метро, эскалатор, инвалид, пандус, лесница, подъемник

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.