субота, 18 травня 2024 г.

Кабмин отдаст миллиард российским “наблюдателям”

Кабинет Министров Украины определил ПАО “Ситроникс информационные технологии Украина” исполнителем работ по созданию системы видеонаблюдения на парламентских выборах в Украине в октябре 2012 г.

Соответствующее распоряжение распоряжение от 20 августа 2012 г. № 583 опубликовано на сайте Кабмина.

Компания была выбрана без проведения тендерных процедур, согласно заключению Министерства инфраструктуры по результатам мониторинга рынка потенциальных поставщиков соответствующих товаров и работ.

25 июля председатель украинской Центральной избирательной комиссии заявил в прямом эфире радио “Эра-FM” Владимир Шаповал. “Я подозреваю, более того, я почти уверен, что в данном случае не может быть другого исполнителя, чем известная российская фирма, которая обеспечивала видеонаблюдение на выборах в России”, - заявил Владимир Шаповал.

В России этим проектом занималась компания “Ситроникс”, который осуществила поставку более, чем на 91 тысячу избирательных участков ноутбуков производства Lenovo, веб-камер от Logitech и установку ПО для передачи видео, получив за работу около 3,5 млрд грн. Система была рассчитана на 1,2 млн. просмотров одновременно по всей РФ, 25 миллионов пользователей за сутки и 60 тысяч одновременных просмотров с каждой камеры.

Комментируя положение закона о том, что организация видеонаблюдения должна осуществляться по процедуре одного участника, Владимир Шаповал отметил, что “существуют такие случаи, когда тендер невозможен из-за того, что нет другого исполнителя, кроме конкретного”.

Напомним, Центральная избирательная комиссия утвердила смету на установку средств видеонаблюдения на избирательных участках. Как заявил председатель Центризбиркома Владимир Шаповал, сметой предусмотрено выделить на эти цели 993,6 млн грн.

Напомним также, Президент Украины Виктор Янукович подписал Закон № 5175-VI “Об особенностях обеспечения открытости, прозрачности и демократичности выборов народных депутатов Украины 28 октября 2012 года”, согласно которому на установку веб-камер на всех избирательных участках страны из госбюджета будет выделено 993,6 млн грн.

Ранее вице-премьер-министр, министр социальной политики Сергей Тигипко заявил, что веб-камеры, кроме самого процесса голосования также будут фиксировать процедуру подсчета голосов.

 

Теги: Новости

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.