неділя, 28 квітня 2024 г.

Яценюка обвинили в нежелании отказываться от коррупционных схем

Яценюка обвинили в нежелании отказываться от коррупционных схем

Кабмин якобы по причине неудовлетворительной работы отстранил от выполнения обязанностей руководителя Государственной финансовой инспекции Украины Николай Гордиенко. Сам Гордиенко заявляет, что таким образом Премьер-министр Арсений Яценюк блокирует расследование выявленных Госфининспекцией коррупционных нарушений.

Об этом KV стало известно из сообщения на “Громадськом TV”.

"Коррупционные схемы в Украине возглавляет правительство Яценюка", – заявил Николай Гордиенко в Верховной Раде.

Руководитель Госфининспекции напомнил, что за время работы инспекции были выявлены коррупционные схемы в процессе приватизации "Укртелекома", однако Минфин подал иск в суд об отмене акта проверки, по которым Генпрокуратура возбудила иск против экс-президента Виктора Януковича и экс-министра финансов Юрия Колобова.

Отстраненный глава Госфининспекции также заявил, что нынешнее правительство блокирует раскрытие коррупционных преступлений времен экс-главы Кабмина Николая Азарова, выявленных по результатам работы инспекции.

В свою очередь Яценюк настаивает, что отстранение Гордиенко связано исключительно с неудовлетворительными результатами проверки Госфининспекцией деятельности ГП "Антонов", по результатам которой можно "дать каждому из руководителей по ордену", хотя концерн, по словам главы правительства, находится на грани банкротства.

Кроме того, премьер обвинил руководство Госфининспекции в неудовлетворительных результатах проверок деятельности крупнейших государственных компаний и недостаточном контроле за расходами государственных средств.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook 

Партия "Народный фронт" назвала заявления  отстраненного с должности председателя Государственной финансовой инспекции - симптоматической реакцией старой государственной системы на деятельность премьер-министра Украины и правительства по очищению органов центральной исполнительной власти от лиц, которые не соответствуют занимаемым должностям.

Между тем, Гордиенко заявил, что обратился в ГПУ с просьбой проверить деятельность правительства. А в правительстве ждут выводы расследования специально созданной комиссии по проверке деятельности Гордиенко на занимаемой должности.

КиевVласть

Кристина Шевченко

Теги: коррупция, яценюк, инспекция, госфининспекция, гордиенко

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.