четвер, 2 травня 2024 г.

Из-за дефицита урн Киев может утонуть в мусоре

Из-за дефицита урн Киев может утонуть в мусоре

Общественный совет при КГГА обратился к градоначальнику Владимиру Бондаренко с просьбой обеспечить город достаточным количеством урн.

Проблема в Киеве уже два года не решается, считают в Общественном совете. “Есть просьба к Киевской городской государственной администрации обеспечить улицы города необходимым количеством мусорных урн, о чем постоянно высказываются киевляне, когда речь идет о чистоте и благоустройстве столицы”, - сказано в письме, подписанном председателем Общественного совета при КГГА Мариной Бурмакой.

Как пишет Марина Бурмака на своем сайте, совет просит дать поручение соответствующим структурным подразделениям КГГА.

После днепропетровских взрывов 27 апреля 2012 году по всей стране начали убирать бетонные урны, которые чиновники посчитали небезопасными. К примеру, в Шевченковском районе Киева было демонтировано 1833 урны старого образца. Но взамен тогда закупили только 110 стальных и 45 пластиковых урн. Хотя глава КГГА Александр Попов обещал, что через неделю после событий в Днепропетровске все урны вернуться на свои места, их не хватает до сих пор.

По словам Марины Бурмаки, недовольство граждан состоянием улиц означает, что киевляне, в отличие от властей, готовы менять город по европейскому образцу:

“Жители города хотят сами заботиться о чистоте наших улиц. Но это сложно сделать, когда в городе мусорные урны - это редкость. Более сознательные люди вынуждены везти фантики домой, чтобы выбросить их в мусорное ведро своей квартиры. Разве это похоже на европейскую столицу? А ведь мы хотим видеть свой город чистым и ухоженным”.

Не стоит забывать, что в развитых странах, таких как Германия, уборка, сортировка и переработка мусора стали прибыльным бизнесом. И в этом помогают сами немцы, дисциплинированно сортируя свои отходы по четырем контейнерам.

Напомним, Общественный совет при Киевской городской государственной администрации неоднократно инициировал проекты, связанные с благоустройством и экологией. В частности, благодаря его активности прошлым летом, впервые за последние годы, в столице был расчищен один из истоков легендарной реки Лыбидь.

Теги: бондаренко, мусор, бурмака, инициатива, общественный совет при кгга, урны, лыбидь

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.