неділя, 28 квітня 2024 г.

Генпрокурори п’яти країн заявили про підтримку українського генпрокурора у розслідуванні воєнних злочинів рф

Генпрокурори п’яти країн заявили про підтримку українського генпрокурора у розслідуванні воєнних злочинів рф

Генеральні прокурори Великобританії, США, Австралії, Канади та Нової Зеландії приєдналися до підтримки Генерального прокурора України та українського народу у забезпеченні відповідальності за воєнні злочини, скоєні під час російського вторгнення. 

Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні Офіса генерального прокурора.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

Квінтет Генеральних прокурорів зробив заяву про підтримку українського Генерального прокурора у розслідуванні та переслідуванні воєнних злочинів рф”, – йдеться в повідомленні.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Зазначається, що Генеральні прокурори Англії та Уельсу Суелла Браверман, Сполучених Штатів Америки Меррік Б. Гарленд, Австралії Міхаелія Кеш, Канади Девід Ламетті та Нової Зеландії Девід Паркер приєдналися до підтримки Генерального прокурора Ірини Венедіктової, її Офісу та українського народу у забезпеченні відповідальності за воєнні злочини, скоєні під час російського вторгнення. Таку заяву Квінтет генпрокурорів оприлюднив напередодні.

“Ми підтримуємо досягнення правосуддя Україною та через інші міжнародні розслідування, у тому числі в Міжнародному кримінальному суді, Організації Об’єднаних Націй та Організації з безпеки та співробітництва в Європі, а також у наших власних юрисдикціях, щоб забезпечити швидке, справедливе та ефективне розслідування та судове переслідування таких правопорушень згідно з українським, національним або міжнародним законодавством. Ми готові до співпраці з Генеральним прокурором та її офісом, щоб забезпечити правосуддя для кожного винного”, – йдеться в заяві.

Ірина Венедіктова подякувала колегам за надзвичайну підтримку та плідну співпрацю.

Генпрокурори Великобританії, США, Канади, Австралії та Нової Зеландії також засудили російське керівництво за його дії та закликали припинити всі порушення міжнародного права та зупинити своє незаконне вторгнення в Україну.

Нагадаємо, 17 травня в Україну виїхала група із 42 слідчих, судово-медичних експертів та допоміжного персоналу для розслідування злочинів російських окупантів. Ця делегація стала найбільшою в історії Міжнародного кримінального суду. Експерти МКС будуть допомогти українським правоохоронцям збирати свідчення та докази для судових процесів і покарання воєнних злочинців.

Читайте: Німеччина підтримає розслідування воєнних злочинів рф в Україні, – Ірина Венедіктова

Фото: mediaport

КиївВлада

Олександр Попов

Теги: новини україни, війна росії проти україни, офіс генпрокурора, генпрокурор, воєнні злочини, розслідування, підтримка, країни, злочини рф, квінтет

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.