вівторок, 7 травня 2024 г.

Фастовчане подозревают “Киевоблэнерго” в антиукраинских диверсиях

Фастовчане подозревают “Киевоблэнерго” в антиукраинских диверсиях

В городе Фастове Киевской области местные жители, предприниматели и участники АТО вышли на протест против массового отключения электроэнергии. Также фастовчане направили в госучреждения обращение, которым просят принять меры в отношении ПАО “Киевоблэнерго”. По мнению протестующих, поведение этой компании, владельцами которой являются граждане России, имеет признаки диверсии против Украины.

Об этом KV стало известно из сообщения депутата Фастовского горсовета Ивана Неживого в Facebook.

“Сегодня Фастовские предприниматели, участники российско-украинской войны (АТО) вышли на протест против массового отключения электроснабжения, встретились с местным руководством ПАО “Киевоблэнерго” и обратились в государственные учреждения с петицией о принятии неотложных мер в отношении компании-монополиста, владельцами которой являются граждане Российской Федерации (государства, которое ведет необъявленную войну против Украины)”, - пишет депутат.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Кроме того, чтобы объединить усилия, фастовчане обратились к жителям других городов и сел Киевщины.

В частности, в обращении говорится о массовых отключениях электроэнергии предприятиям и жителям Фастова. В тексте сказано, что “Киевоблэнерго” обязывает оплачивать счета заранее, еще за неиспользованную электроэнергию, в противном же случае услуги отключают без предупреждения.

“По нашему убеждению, ПАО “Киевоблэнерго” своей деятельностью искусственно создает условия для нагнетания протестных настроений, что может привести к социальным потрясениям и свержению конституционного строя”, - сказано в обращении.

Также сообщается, что похожая ситуация сложилась и в других населенных пунктах Киевской области.

Как рассказал Иван Неживой в комментарии KV, данная петиция будет направлена в разные инстанции, и даже к Президенту Украины Петру Порошенку.

“Обращение адресовано Президенту Украины, Премьер-министру Украины, Киевской областной государственной администрации и управлению Службы безопасности Украины в Киеве и области”, - рассказал депутат.

Напомним, ПАО “Киевоблэнерго” 5 июля заключило договор на закупку автомобильных шин с ООО “Укравтозапчасть”. Стоимость соглашения составила 4 639 667,60 гривен.

Читайте: Жители Фастова заплатят за холодную воду по новым тарифам

КиевVласть

Виктория Билоус

Теги: новости киевской области, киевоблэнерго, фастов, протест, иван неживой

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.