неділя, 28 квітня 2024 г.

Дубилет предлагает наладить систему е-декларирования за сумму в 15 раз дешевле, чем хочет потратить Гройсман

Дубилет предлагает наладить систему е-декларирования за сумму в 15 раз дешевле, чем хочет потратить Гройсман

Экс-директор по информационным технологиям “ПриватБанка” откровенно удивлен суммой, которую украинское правительство готово выложить на доработку системы электронного декларирования (до 100 млн грн), и которая сейчас по сути не работает. Он уверен, что для создания нормально работающей программы так много денег не нужно.

Об этом KV стало известно из сообщения менеджера компании  iGov и бывшего директор по информационным технологиям в компании "ПриватБанк" Дмитрия Дубилета в Facebook.

“Какой-то сюр с этими е-декларациями. На создание системы, которая не работает, выделили 27 млн гривен. Правительство объявило, что готово потратить на нее до 100 млн грн… Публично заявляю, что команда iGov готова создать систему с бюджетом до 7 млн грн (включая все серверные мощности). Все, что превысит эту сумму - за мой счет”, - предложил Дмитрий Дубилет.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Он также добавил, что его слова - реальное предложение, а не голословное высказывание. Дескать, соответствующий опыт имеется.

“Все-таки опыт работы с Приват24 и процессингом ПриватБанка (самыми нагруженными системами в Украине) у меня есть”, - сказал Дубилет.

Согласно информации “Урядового портала”, правительство Украины посчитало, что создало все  необходимые условия для работы Национального агентства по вопросам предотвращения коррупции, выполнив их потребности в выделении помещения и необходимых средств. Правительство при этом готово продолжать необходимую поддержку.

"Вам нужны деньги - вот вам деньги, вы хотите не с этим сервером работать - купите себе новый сервер, объявите тендер. У вас есть 27 млн. Вам нужно 50 млн - мы вам дадим 50 млн, 100 - будет 100 млн. Дайте нормальное функционирование системы ", - сказал премьер-министр Украины Владимир Гройсман председателю Национального агентства по вопросам предотвращения коррупции (НАПК)  Наталье Корчак.

Годовой бюджет НАПК составляет 170 млн грн, из которых 66 млн грн выделено на модернизацию системы электронного декларирования. Эти средства, по мнению премьера Владимира Гройсмана, не были использованы надлежащим образом.

"Руководитель НАПК Украины получает 101 тыс. грн в месяц. Я хочу, чтобы человек, который получает 100 тыс. грн в месяц, работала на эффективном уровне. Это работа, за которую платят деньги", - сказал  Владимир Гройсман.

Читайте: “Нулевая декларация” не заставит украинцев легализовать сбережения - эксперт

КиевVласть

Ирина Житняя

Теги: новости киева, мнение, финансирование, система, дмитрий дубилет, электронное декларирование, наталья корчак

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.