понеділок, 6 травня 2024 г.

До 2024 року за програмою Президента “Велике будівництво” в Україні зя'виться “25 спортивних магнітів”

До 2024 року за програмою Президента “Велике будівництво” в Україні зя'виться “25 спортивних магнітів”

Окремий проєкт у складі програми Президента Володимира Зеленського “Велике будівництво”, який отримав назву “25 спортивних магнітів”, розрахований на чотири роки, протягом яких в усіх регіонах мають з'явитися сучасні спортивні комплекси, що відповідатимуть останнім міжнародним стандартам.

Про це KV стало відомо з інтерв'ю журналу MINTRANS заступника керівника Офісу Президента, координатора програми “Велике будівництво” Кирило Тимошенко.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Торік Президент ініціював проєкт "25 спортивних магнітів", його робоча назва “Україна – чемпіон”. Ідея в тому, щоб у кожній області з'явився суперсучасний багатофункціональний спортивний об'єкт, який можна використовувати для потреб усієї країни”, – сказав Тимошенко.

Минулого року вже було створено 10 таких магнітів, з яких заступник голови ОП окремо виділив кілька. Один з них – 6-поверховий спорткомплекс "Олімпійські резерви" у Дніпрі, побудований "з нуля" для олімпійських видів спорту: бадмінтону, тенісу, волейболу, баскетболу, художньої гімнастики та інших.

Зовсім нещодавно в Краматорську була відкрита Льодова арена, на якій хокейні клуби вже проводять матчі. У Вінниці завершилася реконструкція спорткомплексу "Здоров'я", який став, в тому числі, і тренувальною базою для паралімпійців. У Чернігові був капітально відремонтований 40-річний стадіон "Юність".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Окремої уваги, на думку Тимошенка, заслуговує водна арена міжнародного класу, що будується в Тернополі. Це буде унікальний для України спортивний об'єкт такого класу. Водна арена “Тернопіль” зможе приймати чемпіонати Європи та світу.

Відбір кандидатів для участі у проєкті “25 спортивних магнітів” здійснюється на основі заявок, які подають органи місцевого самоврядування.

“Це точно будуть об'єкти, у яких кількість глядацьких місць – не менш як пів тисячі. І ще одна важлива вимога – щоб там була можливість проводити всеукраїнські та міжнародні змагання з не менше ніж п'яти олімпійських видів спорту”, – описав заступник голови ОП головні критерії для потрапляння регіональних проєктів до переліку “25 спортивних магнітів”.

Нагадаємо, раніше Кирило Тимошенко вже повідомляв, що за планом на 2021 рік у рамках “Великого будівництва” в Україні мають побудувати і реконструювати 80 стадіонів і 29 басейнів.

Читайте: Кирило Тимошенко: Реконструкція відділень екстреної меддопомоги по всій Україні підходить до завершення

Фото: відкриті джерела

КиевVласть

Олексій Вєтров

Теги: новини київщини, новини київської області, позиция, велике будівництво, реконструкція, кирило тимошенко, спортивні комплекси

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.