понеділок, 6 травня 2024 г.

Девелоперским бизнесом невозможно управлять на расстоянии, - президент KAN Никонов

Девелоперским бизнесом невозможно управлять на расстоянии, - президент KAN Никонов

Девелоперский бизнес наиболее успешен, если его владелец непосредственно участвует в управлении компанией, не делегируя важнейших полномочий сторонним менеджерам. Кроме того, невозможно успешно руководить строительной компанией на расстоянии.

Об этом, как стало известно KV, в интервью Liga.net заявил президент компании KAN Игорь Никонов.

В частности, он рассказал о ТРЦ “Оушен Плаза”, наиболее успешном, по мнению Никонова, проекте.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Его вообще не надо было продавать. Потому что он – вечный. У него [удачное] местоположение, концепция. Продали потому, что у каждого из нас были будущие планы и нужны были деньги для реализации следующих проектов. Все, что мы там сделали, будет работать много-много лет и давать доход. Но мы не жалеем. Каждый из нас создал и создает сегодня много новых проектов. Это диалектика бизнеса. IQ Business Center я считаю очень крутым проектом. Красивый, функциональный, очень эргономичный. Тут есть все. Для меня это очень важно”.

Президент компании также подчеркнул, что партнеры из-за рубежа часто интересуются, почему KAN не занимается проектами вроде IQ Business Center за границей.

“Сюда приезжают иностранцы, падают в обморок и спрашивают, почему у нас ты такое не делаешь. […] Мы пробовали. Но каждый раз, когда доходило до момента принятия решения, мы делали проекты, смотрели, считали, вроде бы все хорошо, но возникал вопрос: “А кто это доведет?” Он всегда меня ставил в ступор. Потому, что у меня нет людей, которых я мог бы оторвать. Они все привязаны к проектам. А на некоторых – по два-три проекта. Брать с рынка человека туда считаю, что тема вообще не летает. Куда-то поехать и облажаться, я точно не хочу. Не дай Бог, если бы в Украине этот бизнес был не востребован, тогда, наверное, я бы так и поступил. Но в данной ситуации не считаю необходимым”.

Кроме того, возникает еще одна помеха “переезду”, отмечает президент KAN.

“Я не понимаю, как девелоперским бизнесом управлять на расстоянии. Честно. Поэтому я в самом начале сказал, что не верю, когда CEO управляет компанией. Только я сам могу этим управлять. […] В девелоперском бизнесе если ты владелец, - контроль. До тех пор пока ты не уверен, что человек, которому ты делегируешь, думает так, как ты, во всех аспектах”.

Читайте: Для очень многих людей в нашей команде закончить объект - принцип, - президент KAN Никонов

Фото: Лига.нет

KиевVласть

Влад Григорьев

Теги: новости киева, новости компаний, строительство, купить квартиру в Киеве, застройка, KAN, игорь никонов, кан, архиматика

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.