неділя, 28 квітня 2024 г.

Депутату Мирошниченко стало интересно, почему на Троещине вместо школы строят “небоскреб”

Депутату Мирошниченко стало интересно, почему на Троещине вместо школы строят “небоскреб”

Депутат Киевсовета Игорь Мирошниченко из фракции ВО "Свобода" поинтересовался у Департамента градостроительства и архитектуры Киевской городской государственной администрации (КГГА), почему по ул. Драйзера, 40 вместо школы строится жилой дом. 

Об этом сообщается в материале KV "Декоммунизация" по-киевски. Рейтинг активности депутатов Киевсовета (9-13 января 2017 года)".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Отметим, решение построить на ул. Теодора Драйзера школу было принято в 2001 году. В 2004 земельный участок Киевсовет передал Деснянской РГА "для завершения строительства школы". 

5 июня 2007 году между Деснянской РГА (заказчиком), КП "Ватутинскинвестбуд" (исполнителем) и ООО "Украинская строительная компания "Укрсоцбуд" (генеральный инвестор-подрядчик) был заключен инвестиционный договор, предусматривающий "завершение строительства" учебного заведения. 

Однако 18 июня 2007 года распоряжением Деснянской РГА незавершенное строительство от КП "Ватутинскинвестбуд" передали "Укрсоцбуду". 

В ноябре того же года на основании решения Хозяйственного суда Киева Бюро технической инвентаризации (БТИ) зарегистрировало право собственности на объект незавершенного строительства только за ООО "Укрсоцбуд". 

Читайте: Прокуратура Киева через суд требует запретить строительство жилого комплекса в зеленой зоне Святошинского района

И в октябре 2010 года ООО "Украинская строительная компания "Укрсоцбуд" продала объект ООО "Глобал строй-3". 

Последний, в свою очередь, зарегистрировал декларацию о начале реконструкции нежилого дома под многоквартирный жилой дом по ул. Теодора Драйзера, 40 в Деснянском районе Киева, начав строительство многоэтажки.

Игорь Мирошниченко считает, что действия застройщика идут вразрез с требованиями земельного и градостроительного законодательства, распоряжением КГГА от 2001 года о строительстве школы и даже имеют признаки уголовного преступления, поскольку могут квалифицироваться как "самоуправство". 

Депутат интересуется, насколько глубоко КГГА вовлечена в сомнительную схему со сменой целевого назначения земельного участка, попросив руководителя Департамента градостроительства и архитектуры КГГА Александра Свистунова ответить, согласовывал ли ООО "Глобал строй-3" соответствующие градостроительные условия и ограничения.

Читайте: В столичном поселке Быковня "забыли" достроить школу - депутат Картавый

 

КиевVласть

Алексей Руденко

Теги: новости киева, строительство, школа, деснянский район, департамент градостроительства и архитектуры, свистунов, мирошниченко, глобал строй, укрсоцбуд

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.