четвер, 2 травня 2024 г.

Департамент архитектуры придумал справочники по улицам Киева

Департамент архитектуры придумал справочники по улицам Киева

Департамент градостроительства и архитектуры разработал городскую систему учета улиц Киева, которая позволит сохранить историю наименований улиц и соответствующие официальные документы по их названиям.

Справочник содержит 2 660 статей об объектах улично-дорожной сети Киева (аллеи, бульвары, улицы, набережные, площади, проспекты, переулки, проезды, тупики, шоссе, спуски, линии).

Как сообщили в Департаменте градостроительства и архитектуры, необходимость разработки городской системы учета улиц Киева возникла из-за постоянного развития градостроительной отрасли столицы - появляются новые улицы в построенных массивах, постоянно развивается улично-дорожная сеть, в результате чего изменяется конфигурация улиц.

В профильном департаменте отмечают: упорядочение информации обусловлено и тем, что сегодня часть улиц вообще не имеют решений о наименовании, как-то территории, которые вошли в состав Киева в 1980-х годах - с. Жуляны, с. Троещина, с. Бортничи. У

Употребляются названия, не вступившие в силу или решение об их переименовании не принималось (например, Лыбидская площадь называется площадь Дзержинского, ул. Большая Васильковская - ул. Красноармейская). Часть улиц называется в честь советской эпохи и советских руководителей (улица Ленина, ул. Карла Маркса, ул. Коммунистическая и др).

Параллельно с подготовкой печатного издания официального справочника “Улицы Киева” разработан и электронный реестр улиц и других именованных объектов, которые имеют геопространственную привязку. Связь справочника улиц с пространственной информацией об улицах города происходит благодаря уникальному номеру (коду) объекта через геопортал градостроительного кадастра г. Киева.

Геопространственная база данных включает уникальный QR-код объекта, наименование на украинском, русском и латиницей, информацию о документе, основание присвоения наименования, реквизиты документа, описание расположения улицы, координаты начала, конца и примыканий других улиц.

Создание реестра улиц имеет большое экономическое значение, уверены в архитектуре. Реестр улиц является фундаментальной информационной основой для создания электронного реестра адресов и формирования адреса объекта недвижимого имущества.

Официальный справочник должен быть утвержденным на сессии Киевского городского совета.

Читайте также: Вместо Петлюры в Киеве случайно “увековечили” героиню шлягера

фото afisha.ru

Теги: переименование, архитектура, целовальник, кадастр, улица, qr код, справочник

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.