субота, 27 квітня 2024 г.

Алюминиевый завод в Барахтах пообещали демонтировать

Алюминиевый завод в Барахтах пообещали демонтировать

В селе Барахты Васильковского района местные жители долгое время изгоняли несанкционированный алюминиевый завод и их старания увенчались успехом - компания АМТТ пообещала начать процесс демонтажа возведенных конструкций. Однако, активисты уже успели усомниться в добросовестности предпринимателей.

Как стало известно KV со слов директора ООО АМТТ(*) Ивана Белича, 10 августа они отнесли в Барахтянский сельсовет письмо о начале демонтажа.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Везем в сельсовет письмо о том, что официально останавливаем проект, связанный с данным производством. Наша компания солидарна с мнением общины и никогда против ее воли не пойдет. Будем начинать демонтаж оборудования”, - отметил он

Так, в письме сказано, что компания отказывается от своих намерений запустить литейное производство.

“Уважаемая Валентина Андреевна (председатель Барахтянского сельсовета Валентина Савчук, - KV)! Доводим к вашему сведению, что ООО АМТТ приняло решение отказаться от реализации намерений организации литейного производства в с. Барахты. Также сообщаем, что в ближайшее время на объекте нами будет осуществлен демонтаж технологического оборудования”, - сообщено в письме.

Также компания попросила председателя сельсовета ознакомить с данным решением депутатов и общественность села, а также назначить ответственное лицо, которая будет контролировать процесс демонтажа.

Как рассказала KV член инициативной группы Юлия Коверзнева, обещанный демонтаж начат не был.

“11 августа обещанного "торжественного" начала демонтажа не было. Председатель сельсовета Валентина Савчук и члены инициативной группы были утром возле завода и видели, что погрузили и вывезли что-то в коробках. Сроки демонтажа не названы, поэтому сегодня Савчук отправила в ООО АМТТ запрос о сроках окончания демонтажа литейного оборудования. Это связано с тем, что дорога, по которой ездят грузовики, проходит мимо школы и детского сада. Местные продолжают возмущаться деятельностью АМТТ и требуют разрыва договора аренды с ними. В полный демонтаж завода, увы, никто не верит”, - говорит она.

Напомним, как ранее сообщала KV, после скандальной истории с изгнанием алюминиевого завода из Даниловки Васильковского района, в соседнем селе подняли бунт из-за строительства завода по производству и складированию изделий из алюминиевых конструкций. Обозленные селяне утверждают, что инвестор нажился на них и обвел вокруг пальца. Ход строительства был временно приостановлен, однако активисты все равно грозились перекрывать дороги и выходить на митинги.

Читайте: Алюминиевые огурцы. Завод по переработке цветмета взбудоражил Васильковский район

* ООО АМТТ (код ЕГРПОУ: 32393217)

Фото: соцсети

KиевVласть

Виктория Билоус

Теги: новости киевской области, новости киевщины, митинг, застройка, васильковский район, барахты, амтт, иван белич, алюминиевый завод

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.