четвер, 2 травня 2024 г.
Ни живым, ни мертвым

Ни живым, ни мертвым

Александр Пабат

Общественный деятель, депутат Киевсовета

Оправдываясь Майданом, “попередниками” или глобальным потеплением, власть Киева игнорирует или откладывает на послезавтра массу жизненно важных вопросов. И в этом, следует отметить прогрессивность подхода – не делают исключений ни для живых, ни для тех, кто уже отошел в мир иной.

Отойти то они отошли, но как и прежде, нуждаются в том, чтобы чиновники наконец отвлеклись от перетягивания пухлых портфелей и вспомнили о людях.

С зимних месяцев (для справки - на дворе разгар лета) полки моргов критически переполнены и усопшие складируются практически штабелями. Оставим этически-моральный аспект явления, и отметим, что подобное обращение с телами не соответствует элементарным санитарным нормам, проще говоря -  эпидемий никто не отменял.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook 

Судмедэксперты бьют тревогу,  уполномоченный по правам человека – Валерия Лутковская обратилась с просьбой разрешить ситуацию к новоизбранному мэру, Виталию Кличко. Что впрочем, никак не отразилось на атмосфере моргов – там по-прежнему полный аншлаг и бардак.

Где бравые коммунальщики? Заняты замыливанием глаз журналистам. Как только история с моргами получила огласку, трудяги “Спецкомбината” поспешили припрятать часть артефактов - наладили контакт с частниками от ритуального бизнеса. В рамках сотрудничества предусматривалось, что предприниматели оплатят захоронение из своего кармана (что, кстати, может трактоваться как вымогательство и пахнет конфискацией), а то что будет выделено  –  упадет в карман.

Прикрываясь отсутствием статьи в бюджете, первые лица городского крематория и коммунального предприятия “Спецкомбинат” (работают на монопольных началах), продолжают провоцировать скопление тел умерших. Руководитель упомянутого выше коммунального предприятия Дмитрий Ермолаев (с апреля этого года находится в розыске), его правая и левая руки – Виктор Волошин и Михаил Сендак, директор крематория Анатолий Данилюк, плюс примкнувший к ним заместитель мэра Богдан Дубас де-факто и де-юре не выполняют свои непосредственные обязанности.  Но смерть законам бюрократии не подчиняется и на человеческий фактор скидок не делает – морги продолжают заполняться.

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.