середа, 1 травня 2024 г.
Мені знову соромно за Вишгородську райраду

Мені знову соромно за Вишгородську райраду

Ірина Побідаш

Депутат Вишгородської районної ради

На порядок денний чергової сесії райради винесено знову цілий ряд слизьких і гидких питань.

Зокрема, продовжується працевлаштування депутатів чи їх друзів за рахунок районної власності і коштів.

Мене нудить від двох питань. Створення двох комунальних закладів (КЗ) шляхом виокремлення (в проекті - виділу) їх із структури інших комунальних закладів.

Мова про виокремлення з КЗ "Вишгородська центральна районна лікарня" КЗ "Вишгородська районна стоматологічна поліклініка" і виокремлення з Дитячої юнацької спортивної школи фізкультурно-оздоровчого КЗ "Плавальний басейн" Дельфін".

До назви (ідіотської, як на мене) у мене окреме питання. З ким радились? Чому не "Капітошка" чи "Чубурашка"? І чому "плавальний", а не бігальний чи стрибальний?

До суті. В складі депутатського корпусу два лікаря-стоматолога. Не знаю, як Владислав із фракції РП, а відомий своїми видатними досягненнями на посаді заступника голови райради (для непосвячених - це сарказм) батьківщинець Анатолій Потапенко, мабуть, ще до свого народження мріяв очолити районну стоматологію.

Він і мене просив поговорити з головним лікарем ЦРЛ, коли я була головою райради. Звісно ж, я цього робити не стала.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Від колег-депутатів знаю, що Потапенко вже кілька місяців веде агітаційну кампанію за себе на цю посаду серед депутатського корпусу. В депутатів вже нема жодних ілюзій щодо його лідерських якостей, розумових здібностей, харизми. Я б сказала, повної їх відсутності. Але договорняки можуть спрацювати і знову страждатиме увесь район від чергового дурня на черговій посаді.

Читайте: Останні вісті про об'єднання громад на Вишгородщині

Басейн. Покищо чула лише одну версію керівництва, що в басейні якісь не такі тумбочки і що тренери кудись нагору передають якісь кошти. Не переконливо. Якщо ми маємо сумніви у ефективності і порядності директора ДЮСШ, потрібно провести перевірку і, якщо це підтвердиться, замінити керівника. А не плодити нові структури із сумнівними функціями.

Мені знову соромно за райраду.

Читайте: Яким бути має майбутній голова Вишгородської РДА?

Ірина Побідаш, депутат Вишгородської районної ради

Джерело: facebook

КиевVласть

Теги: новости киевской области, депутаты, сессия, вышгород, вышгородский райсовет

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.