субота, 4 травня 2024 г.
Генпрокуроры: история новейшей Украины в лицах

Генпрокуроры: история новейшей Украины в лицах

Станислав Речинский

Главный редактор сайта «ОРД»

История нашей эпохи - это портреты наших генеральных прокуроров. В личности генпрокурора гниль эпохи отражалась сильнее даже, чем в президенте. Видимо, это наша традиция еще с Гоголя: "Один там (в городе) только и есть порядочный человек - прокурор, да и тот, если сказать правду, свинья". И каждый генпрокурор отражал какую-то особую грань нашей мутирующей "совковой" элиты.

Михаил Потебенько был бледным до абсолютной белизны жестким упырем. Ходил слух, что ему регулярно переливают кровь солдат-срочников из-за какой-то редкой болезни. В нем еще отражался сталинский лживый пафос Вышинского, мрачная пыль сгинувшей эпохи. Старик был умен, говорят, что фактически он руководил Генпрокуратурой вплоть до последних революционных лет. Руководил, естественно, в смысле “решалова” - кадрового и прочего.

Следующим ярким типажом был Святослав Пискун. Типаж Михаила Поплавского - хитрый, с нулевым уровнем культуры и абсолютно бессовестный тип. Врал и врет вдохновенно. Кстати, у Пискуна кумиром был император Нерон. Сам когда-то в интервью сказал.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Юрий Луценко - из той же породы. Только другая маска - пострадавшего за идею революционера. А на деле - мошенника и "великого" артиста. Вот эта тюремная кружка, которую Луценко принес в зал Рады, чтобы вручить давно сбежавшему Александру Онищенко - Луценко ее не для Онищенко принес, а для депутатов.

С такими кружками раньше нищие ходили в электричках, подаяние собирали. И эта "сиротская кружка" Луценко - это намек на то, что пора всем "обилечиваться". Потому как в этом зале "невинних немає", а деньги новому генпрокурору нужны. И не только генпрокурору, сами понимаете - и глаза Луценко автоматически поднимаются вверх.

Кстати о глазах. Геннадий Васильев - это чемпион глаз среди генпрокуроров. Глубоко православный мошенник с удивительными глазами. Кто-то шутил, что в моменты гнева глаза Васильева выскакивают из орбит - и он их пальцами заправляет обратно в орбиты. И снова Гоголь - Вий, только не с опущенными веками, а с выскакивающими из орбит глазами.

Виктор Пшонка и сын его Артем. Реальные демоны, ненасытные, с раздувшимися животами, с единственной страстью - жрать, жрать, жрать. Виктор Пелевин называл такой тип “ротожопы”.

Александр Медведько с многозначительным и тупым взглядом жены Пшонки. Мелкий прощелыга Олег Махницкий. Отягощенный убоповской кармой Виталий Ярема. На ком-то было больше крови, на ком-то - больше украденных денег.

И, к слову, Луценко таки похож на Пискуна. Думаю, выхлоп будет таким же - проданные дела и дом на Лазурном берегу.

Читайте: Время шакалов: генпрокурору Юрию Луценко посвящается

Источник публикации

Станислав Речинский, главный редактор сайта ОРД

КиевVласть

Теги: коррупция, луценко, генпрокурор, пшонка, ярема, махницкий, медведько, пискун, потебенько, васильев

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.