понеділок, 6 травня 2024 г.

Топ-10 cамых странных и безумных домов в мире

Топ-10 cамых странных и безумных домов в мире

Как бы ни были удобны и практичны городские многоэтажки, все они скучны и лишены индивидуальности. Современные жилые дома в некоторых случаях даже можно назвать симпатичными, но от их вида уж точно не перехватывает дыхание. Другое дело -следующие десять домов. Их авторы были настоящими безумцами с поистине потрясающим полетом фантазии, ведь они творили не для того, чтобы эти жилые помещения были доступны по цене и понятны простому обывателю, а для того, чтобы излить в постройке свою душу и отразить настроение.

О топ-10 эксцентричных домов KV узнала из материала Twizz.

1. Лесная спираль. Дармштадт, Германия

Автором этого 12-этажного дома в виде гигантской улитки является австрийский архитектор Фриденсрайх Хундертвассер. В 105 квартирах нет ни единого угла, и даже двух одинаковых окон здесь не найти, а на крыше растут деревья.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

2. Кривой домик. Сопот, Польша

В этом удивительном “поплывшем” здании расположен торгово-офисный центр, а спроектировали его около 10 лет назад двое архитекторов — Шотинских и Залевский.

3. Каменный дом. Гимарайнш, Португалия

Этот необычный дом с первого взгляда можно спутать с обыкновенным валуном, но внутри он прекрасно обустроен для комфортной жизни.

4. Дом Хоббита. Ламмас, Уэльс

Автор этого домика утверждает, что его жилище не имеет никакого отношения к творчеству Толкиена, и называет его "лесным домиком".

5. Атомиум. Брюссель, Бельгия

Эта поражающая воображение конструкция была построена Андре Ватеркейном в 1958 году ко Всемирной выставке и считается символом Брюсселя. "Кристаллическая решетка" состоит из 9 сфер диаметром 18 метров. Внутри шаров обустроены павильоны, а в самом верхнем из них на высоте 102 метров разместили роскошный ресторан.

6. Наутилус. Наукальпан-де-Хуарес, Мексика

Все помещения этого уникального дома, похожего на огромную ракушку, плавно перетекают друг в друга, образовывая практически единое пространство. В 2006 году его спроектировал дизайнер Хавьер Сеносиан.

7. Идеальный дворец почтальона Шеваля. Отерив, Франция

Этот великолепный дворец построил самый обыкновенный почтальон, собиравший симпатичные камушки во время передвижений, связанных с работой. На создание этой красоты Фердинан Шеваль потратил 33 года.

8. Домики-кубики. Роттердам, Нидерланды

Автором этих причудливых жилых помещений является Пит Блом. Каждый из кубиков - это отдельные апартаменты площадью около сотни квадратных метров. Но из-за особого наклона стен полезной площади в такой квартире оказывается гораздо меньше.

9. Перевернутый дом. Орландо, США

На самом деле это здание музея Wonderworks, где детишек знакомят с законами химии, физики и прочими удивительными явлениями. Детям рассказывают легенду о том, что этот дом изначально находился в Бермудском треугольнике, но после не слишком удачного эксперимента по созданию торнадо, он вихрем был перенесен сюда.

10. Дом Бальо. Барселона, Испания

Один из самых впечатляющих и прекрасных домов в мире — творение испанского гения архитектуры Антонио Гауди. Это потрясающее, сюрреалистическое здание считается символом Барселоны.

Читайте: Топ-10 самых дорогих небоскребов мира

КиевVласть

Теги: архитектура, мегаполис

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.