Все разделы
Новости
Тексты
Территория разума
Слухи и сплетни
Стиль
Где в Киеве
Тексты

Юні журналісти української столиці підкорили “Нові вершини” Мінська (фото)

15 апреля 2018г. 10:00

Команда юних журналістів ІТА “ЮН-ПРЕС” Київського Палацу дітей та юнацтва виборола 4 перших місця на фестивалі “Нові вершини”, який проходив з 16 по 21 березня у Мінську (Білорусь).

Матеріал створено в рамках Проекту “Юн-Пресс-KV

Підкорення вершин - завдання не з простих. Це - справжнісінький спорт, який вимагає виключно професійних навичок, сталевої витримки і неосяжного бажання діяти. Саме тому загін цілеспрямованих київських юних журналістів, разом з іншими талановитими дітьми та молоддю з Білорусі, Польщі, Росії, Казахстану, Грузії й, звичайно ж, України, відправився на міжнародний фестиваль-конкурс “Нові вершини” в столицю Білорусі - Мінськ.

На відкриття IV Міжнародного фестиваль-конкурсу “Нові вершини 2018” у великому Палаці культури залізничників зібралися сотні творчих колективів, щоб відважно позмагатися в 180 різних номінаціях: вокал і хореографія, ансамблі та театральне мистецтво, хори і театри моди, цирк і оригінальний жанр.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Творчі змагання починалися рано вранці і закінчувалися пізно ввечері. Особливо багато учасників було з Білорусі - діти і молодь приїхали з усіх регіонів країни.

- На фестивалі все настільки легко і невимушено, що виступати на сцені - одне задоволення. Також окрилює неймовірно точна організація і якісна апаратура, - вступають в розмову мінчани Максим і Варвара, які за виконання пісні “Орли й ворони” зібрали всі можливі нагороди.

Однак не все було так прекрасно і безхмарно. Наприклад, під час виступу чарівної учасниці з міста Павлодар (Казахстан) випадково поставили фонограму на два тони вище потрібного. Збентежена співачка неймовірно розхвилювалася, але незважаючи на всі перешкоди, вона не розгубилася і завершила пісню. Звичайно, організатори вибачилися за те, що відбувається.

Але головне не в цьому. Фестиваль-конкурс “Нові Вершини” став черговим доказом згуртованості і єдності народів, і показав, що справжнє мистецтво завжди вище будь-яких розбіжностей!

Україну представляли юні журналісти й вокалісти зі Славутича, Кропивницького та Києва, а також народний колектив Театр Моди “Дебют” з міста Кривий Ріг. Усі вони стали переможцями в своїх номінаціях.

Зате юні лицарі пера й телекамери з інформаційно-творчого агентства “ЮН-ПРЕС” стали безумовними зірками! Та й не дивно. Газета “МІСТ М” стала найкращим друкованим виданням фестивалю. У номінації ”Кращий телесюжет” команда U.P. “News” розділила перемогу з юними телевізійниками зі Славутича.

Вихованка “ЮН-ПРЕСу”, першокурсниця Київського Національного Університету культури й мистецтв Ольга Кондратюк виборола перемогу в номінації “Краща журналістська робота”, а Олександра Сварник – 1 місце у категорії ”Естрадний вокал” (16-18 років).

1 місце з вокалу Олександра Сварник розділила з Вікторією Шевченко зі Славутича. Слід зазначити, що Олександрі виступ на мінській сцені дався дуже нелегко: дівчина трохи прихворіла, а потім, через хвилювання, у неї зовсім пропав голос. Але Саша не відмовилася виступати і гідно представила столицю України на міжнародному фестивалі-конкурсі.

А ще юні київські журналісти здобули додаткові призи у номінації “Фото”.

Окрім виконання конкурсних завдань ми багато гуляли Мінськом, побували на цікавих екскурсіях, в музеях, в унікальній Національній бібліотеці й музеї книги, подивилися захоплюючу виставу “Ревізор” в Національному академічному театрі імені Янки Купали (білоруською мовою), ознайомилися з роботою центральних газет “Вечірній Мінськ” і “Мінський кур’єр”.

Наші білоруські колеги показали нам роботу редакцій газет, розповіли про здобутки й проблеми, навіть поділилися цікавими темами для майбутніх журналістських розслідувань.

Матеріал створено в рамках Проекту “Юн-Пресс-KV

Фото: “ЮН-ПРЕС”

KиевVласть


Богдан Гарчу, Ольга Кондратюк

Теги

Было ваше – стало наше. Рейтинг активности депутатов Киевсовета (5-11 ноября 2018 года)

  13 ноября 2018г. 19:15

Украина на старте большой кампании по ипотечному кредитованию жилья

  13 ноября 2018г. 14:00

В Киеве не могут поделить историческое здание на Печерске

  13 ноября 2018г. 12:00

Проект “Децентрализация”: выборы в терробщинах Киевщины под угрозой срыва

  13 ноября 2018г. 9:00

Володимир Мухін: “Сподіваюся, у наступному році штрафи за порушення правил рибальства будуть підвищені в 10 разів”

  12 ноября 2018г. 16:00

В администрации Кличко придумали как не оставить ленивых чиновников без бюджетов

  12 ноября 2018г. 14:00

Суд разрешил ЧП “Маркон” продолжить строительство восьмиэтажного отеля на Андреевском спуске

  12 ноября 2018г. 11:00

Тимошенко с “Батькивщиной” на коне, а проблема Украины в войне - результаты соцопроса

  12 ноября 2018г. 8:00

Экономные железнодорожники устроили на Киевщине вагонный коллапс

  9 ноября 2018г. 15:00

Столичной общине могут вернуть 30% Борщаговского химфарма

  9 ноября 2018г. 10:30

Алексей Кудрявцев: “Система “Прозрачная ГАСИ” - новый шаг к открытости стройотрасли”

  8 ноября 2018г. 16:05

Коммунальщиков Днепровского района столицы уличили в закупке негодных окон

  8 ноября 2018г. 14:00

Бориспольский район поскандалил с городом из-за мусора

  8 ноября 2018г. 12:05

С киевлян в 2019 году начнут взимать плату за обслуживание и охрану домовых счетчиков тепла

  8 ноября 2018г. 9:00

В ТОП привлекательных территорий Киевщины попал лишь один удаленный от столицы район

  7 ноября 2018г. 16:00