Все разделы
Новости
Тексты
Территория разума
Слухи и сплетни
Стиль
Где в Киеве
Тексты

Юні журналісти української столиці підкорили “Нові вершини” Мінська (фото)

15 апреля 2018г. 10:00

Команда юних журналістів ІТА “ЮН-ПРЕС” Київського Палацу дітей та юнацтва виборола 4 перших місця на фестивалі “Нові вершини”, який проходив з 16 по 21 березня у Мінську (Білорусь).

Матеріал створено в рамках Проекту “Юн-Пресс-KV

Підкорення вершин - завдання не з простих. Це - справжнісінький спорт, який вимагає виключно професійних навичок, сталевої витримки і неосяжного бажання діяти. Саме тому загін цілеспрямованих київських юних журналістів, разом з іншими талановитими дітьми та молоддю з Білорусі, Польщі, Росії, Казахстану, Грузії й, звичайно ж, України, відправився на міжнародний фестиваль-конкурс “Нові вершини” в столицю Білорусі - Мінськ.

На відкриття IV Міжнародного фестиваль-конкурсу “Нові вершини 2018” у великому Палаці культури залізничників зібралися сотні творчих колективів, щоб відважно позмагатися в 180 різних номінаціях: вокал і хореографія, ансамблі та театральне мистецтво, хори і театри моди, цирк і оригінальний жанр.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Творчі змагання починалися рано вранці і закінчувалися пізно ввечері. Особливо багато учасників було з Білорусі - діти і молодь приїхали з усіх регіонів країни.

- На фестивалі все настільки легко і невимушено, що виступати на сцені - одне задоволення. Також окрилює неймовірно точна організація і якісна апаратура, - вступають в розмову мінчани Максим і Варвара, які за виконання пісні “Орли й ворони” зібрали всі можливі нагороди.

Однак не все було так прекрасно і безхмарно. Наприклад, під час виступу чарівної учасниці з міста Павлодар (Казахстан) випадково поставили фонограму на два тони вище потрібного. Збентежена співачка неймовірно розхвилювалася, але незважаючи на всі перешкоди, вона не розгубилася і завершила пісню. Звичайно, організатори вибачилися за те, що відбувається.

Але головне не в цьому. Фестиваль-конкурс “Нові Вершини” став черговим доказом згуртованості і єдності народів, і показав, що справжнє мистецтво завжди вище будь-яких розбіжностей!

Україну представляли юні журналісти й вокалісти зі Славутича, Кропивницького та Києва, а також народний колектив Театр Моди “Дебют” з міста Кривий Ріг. Усі вони стали переможцями в своїх номінаціях.

Зате юні лицарі пера й телекамери з інформаційно-творчого агентства “ЮН-ПРЕС” стали безумовними зірками! Та й не дивно. Газета “МІСТ М” стала найкращим друкованим виданням фестивалю. У номінації ”Кращий телесюжет” команда U.P. “News” розділила перемогу з юними телевізійниками зі Славутича.

Вихованка “ЮН-ПРЕСу”, першокурсниця Київського Національного Університету культури й мистецтв Ольга Кондратюк виборола перемогу в номінації “Краща журналістська робота”, а Олександра Сварник – 1 місце у категорії ”Естрадний вокал” (16-18 років).

1 місце з вокалу Олександра Сварник розділила з Вікторією Шевченко зі Славутича. Слід зазначити, що Олександрі виступ на мінській сцені дався дуже нелегко: дівчина трохи прихворіла, а потім, через хвилювання, у неї зовсім пропав голос. Але Саша не відмовилася виступати і гідно представила столицю України на міжнародному фестивалі-конкурсі.

А ще юні київські журналісти здобули додаткові призи у номінації “Фото”.

Окрім виконання конкурсних завдань ми багато гуляли Мінськом, побували на цікавих екскурсіях, в музеях, в унікальній Національній бібліотеці й музеї книги, подивилися захоплюючу виставу “Ревізор” в Національному академічному театрі імені Янки Купали (білоруською мовою), ознайомилися з роботою центральних газет “Вечірній Мінськ” і “Мінський кур’єр”.

Наші білоруські колеги показали нам роботу редакцій газет, розповіли про здобутки й проблеми, навіть поділилися цікавими темами для майбутніх журналістських розслідувань.

Матеріал створено в рамках Проекту “Юн-Пресс-KV

Фото: “ЮН-ПРЕС”

KиевVласть


Богдан Гарчу, Ольга Кондратюк

Теги

Забытые памятники подземного Киева: водопровод, который построил Савин (часть ІІ, фото, видео)

  23 июня 2018г. 14:00

“Цена на жилье растет постоянно”, - президент “Киевгорстроя” Кушнир

  22 июня 2018г. 17:00

“Карманной армии Олега Куявского” пока отказали в финансировании на 14,5 миллионов гривен

  22 июня 2018г. 15:31

Ольге Балицкой и Наталье Мельник не удалось “с наскоку” наделить столичных застройщиков чрезмерными преференциями

  22 июня 2018г. 14:00

Провластное большинство в Киевсовете отказалось выгонять с Почтовой площади ООО “Хенсфорд Украина”

  21 июня 2018г. 20:15

Подпольный промысел: администрация Горгана начинает нелегально инспектировать экологию Киевщины

  21 июня 2018г. 17:00

В Киевоблсовете хотят повысить зарплату служащим аппарата

  21 июня 2018г. 12:00

Депутатам Киевсовета очень не понравились бюджетные прогнозы на 2019 год от Департамента финансов КГГА

  21 июня 2018г. 9:00

Александр Мищенко может получить в Киевсовете монополию на согласование “земельных вопросов”

  20 июня 2018г. 16:00

Столичное руководство решило существенно облегчить застройщикам жизнь

  20 июня 2018г. 12:00

Киевщина готовится бунтовать из-за убитых дорог

  20 июня 2018г. 9:00

Обманули. Рейтинг активности депутатов Киевсовета (11-15 июня 2018 года)

  19 июня 2018г. 19:45

Цифры “не пляшут”: Петр Пантелеев хочет денег на ремонт теплосетей, но не знает сколько и как

  19 июня 2018г. 17:05

Генпрокуратура пытается разоблачить коррупционеров из КП “Киевтранспарксервис”

  19 июня 2018г. 13:00

Проект “Децентрализация”: В Броварском районе может появиться Придеснянская терробщина

  19 июня 2018г. 10:00