п'ятниця, 29 березня 2024 г.

Психологія успіху - від мрії до мети

Психологія успіху - від мрії до мети

Наше життя нагадує мені колообіг води у природі: так само як вода з рідкого стану перетворюється у газоподібний і навпаки, доля посилає нам зміни, які можуть трансформуватися як у хороші, так і в сумні.

Життя дає нам уроки. І, на жаль, не завжди вдається засвоїти їх на відмінно. З народження людина вчиться тривіальним, але таким необхідним речам, як ходити, їсти, одягатися. Пройде час, і у неї вже будуть інші цілі, потреби та сподівання - бажання знайти своє місце у соціумі. Висловлюючись мовою суперлятивів, це найбажаніша, найважча, найомріяніша ціль сучасної людини.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Незважаючи на мій не дуже солідний вік, доля кидала мене і в огонь і в воду. Кожного разу, то випливаючи, то обпікаючись, я отримувала досвід. Хороший чи поганий, але - мій!

Коли я вступила до університету, то усвідомила, що переді мною відкриті всі двері. Потрібно лише не боятися вірити у свої мрії та робити все можливе для втілення їх у життя.

Відома українська телеведуча й мій викладач Людмила Харів каже: “Можна залишати мрії нездійсненними, аби вони просто були. А можна перетворювати їх на мету і додавати їм більшої реальності, втілюючи в життя”.

Проте, чи завжди мрії можуть ставати метою?

Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV"

Перш за все, потрібно чітко усвідомлювати чого ви справді хочете і чи справді воно вам потрібно.

За статистикою, зі 100% людей, які починають якусь справу, лише 2% дістаються фіналу і розуміють, що будуть займатися улюбленою справою, незважаючи ні на що.

Часто, перебуваючи вже на фініші, людина втрачає запал, який керував нею на початку. Чому? Бо вона досягла вже тих речей, про які ще нещодавно так мріяла і цього їй видалось достатньо.

Але людина ніколи не відмовиться від поставленої цілі, якщо вона дійсно зацікавлена в ній.

Як говорить китайська народна мудрість: “Можна помилково купити, але не можна помилково продати.” Знайти своє місце у світі, займатися улюбленою справою, втілити найзаповітніші бажання – ось те, від чого ніколи не відмовиться впевнена у своїх діях, наполеглива та смілива особистість.

Узгодивши з самим собою власні плани, час думати, як вам найкраще та найшвидше вдасться їх досягти. У цьому вам можуть допомогти фахівці популярної науки для успішних та відомих людей - нетворкінг. Вона передбачає встановлення та розвиток горизонтальних зв’язків. Однією з найкращих фахівців у цій сфері є Людмила Харів, про яку я вже згадувала вище.

Курс нетворкінгу справив неабияке враження на мене. Особливо ефективною для мене виявилася формула постановки мети “GROW”.

Вона полягає у тому, що потрібно поставити мету, до якої ми йдемо. Після цього ми маємо тверезо оцінити наші реальні можливості та те, що ми маємо на початку. До всього цього додамо трішки креативу, нашої творчої уяви та фантазій. З отриманого матеріалу ми сміливо можемо складати план дій на майбутнє.

І головне, розпочинаючи будь-яку справу, варто щиро вірити в себе і в її право бути втіленою у життя. Мрійте та дійте, ніколи не зупиняйтесь, сміливо вставайте з колін та йдіть далі. І тоді все уявне обов’язково стане дійсним!

Читайте: Темно-синя аура, або діти-індиго

Фото: з відкритих джерел

Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV"

KиевVласть

Валерія Самошина

Теги: юн-пресс, психология, мечта, цель, социум, людмила харив

п'ятниця, 29 березня 2024 г.
15:26
Сирський про мобілізацію: 500 тисяч новобранців ЗСУ не потребують
15:05
Поліцейського-хабарника на Київщині судили вісім років, щоб засудити до семи у справі про приховання наркоторгівлі
14:47
СБУ витратить 7,3 млн гривень на обладнання для відеоспостереження
14:36
Зеленський: РНБО при новому керівництві має в першу чергу забезпечити державу якісним прогнозуванням ситуацій
14:04
У столиці планують створити безбар’єрне туристичне середовище
13:44
100 Волинська бригада ТрО запрошує на службу в підрозділах бригади
13:24
За добу втрати ворога зросли на 820 осіб, 56 БПЛА та 5 крилатих ракет, - Генштаб ЗСУ
13:03
На Північному мосту обмежать рух транспорту до 15 червня (схема)
12:42
У столиці судитимуть росіянина, який скоїв розбійний напад на аптеку
12:24
В Україну повернули тіла 121 полеглого оборонця
12:02
У Польщі переговори щодо українського зерна не мали успіху, але Сольський налаштован оптимистично, - ЗМІ
11:44
Руслан Кравченко: Німеччина продовжить допомагати Київщині у процесі відбудови
11:25
Комунальні підприємства Вишневого подарують військовим два авто вартістю 110 тисяч доларів
11:01
29 комунальних медзакладів столиці підключено до Реєстру територіальної громади, - КМДА
10:47
Голосіївська окружна прокуратура через суд вимагає повернути державі приміщення вартістю понад 6,7 млн гривень
10:28
Унаслідок нічної атаки рф пошкоджено енергетичну інфраструктуру в шести областях, - Шмигаль
Календар подій
Відновлення багатоповерхівок Ірпеня йде повільно: розбираємо причини
29 березня 2024 г. 15:00
Відновлення багатоповерхівок Ірпеня йде повільно: розбираємо причини
Упродовж лютого Департамент містобудування та архітектури Київщини замовив проєктні роботи для капремонтів десяти пошкоджених московитами багатоквартирних будинків Ірпеня. Обійдуться ці проєкти майже у 14 млн гривень, а триватиме їх розробка до кінця 2024 року. Серед підрядників є цікаві особистості. Однак наявність “цікавих” підрядників – не єдина проблема даних закупівель. Досвід замовлення проєктно-кошторисної документації через цей департамент минулого року не дуже позитивний. Тоді такі документи замовили для капремонтів шести багатоповерхівок, але у жодній з них роботи досі не розпочаті. Крім цього експерти вказують, що аномально низька кошторисна прибутковість, яка закладена в минулорічні проєкти капремонтів, ставить під сумнів можливість обрання спроможного підрядника для подальших робіт. Але у профільному департаменті обладміністрації це заперечують та запевняють, що розроблена документація пройшла експертизу сертифікованими фахівцями, тобто отримала позитивний висновок.
На Київщині триває скандал щодо будівництва кінологічного центру
28 березня 2024 г. 13:00
На Київщині триває скандал щодо будівництва кінологічного центру
У столичному регіоні розробка Детальних планів території (ДПТ) все частіше використовується місцевими владами для легалізації самочинних будівництв через зміну цільового призначення земельних ділянок. Приклад – будівництво кінологічного центру біля села Рославичі на території Феодосіївської громади, яке явно без жодних дозвільних документів триває вже більше двох років і наразі активно підтримується керівництвом громади всупереч позиції місцевих мешканців. Громадські активісти наголошують на тому, що такий об'єкт матиме серйозний негативний вплив на екологію: створить ризик зараження людей різними хворобами через відсутність місця для утилізації собачих фекалій та загрозу для розташованого поруч ландшафтного заповідника “Васильківські карпати”. В Київській облраді, схоже, з цим згодні, але нічого зробити не можуть. Що стосується обурених громадян, то, якщо у Феодосіївській сільраді їх “не почують”, вони збираються звертатись до правоохоронців і суду.