четвер, 25 квітня 2024 г.

Группировки Януковича и Ахметова начали делить сферы влияния

Группировки Януковича и Ахметова начали делить сферы влияния

В Донбассе в настоящее время происходит передел сфер влияния в регионе между группировками Рината Ахметова и Януковича. Такое мнение высказал журналист Сергей Кузин, автор книги “Донецкая мафия” и публикаций на тему убийств Евгения Щербаня и Ахатя Брагина.

“В настоящее время происходит жесткий передел между двумя этими группировками. Енакиевские и “люксовские” между собой никогда особо не ладили. Например, в свое время у них был конфликт за Енакиевский коксохим - Ахметов считал, что коксохимами в Донбассе должен владеть только он, и “предъявлял” это людям, близким к Януковичу. Теперь же, после бегства Януковича и его сына из страны, Ахметов и Колесников решили, что есть шанс взять регион, как и Партию регионов, под себя полностью.

Отсюда и “чистки” в Партии регионов, и исключение из нее людей Януковича и его самого, и долгое молчание и желание “выиграть время” у Ахметова в отношении сепаратизма в Донбассе. Однако за последние дни произошли некоторые события, существенно поменявшие картинку.

К примеру, структуры Александра Януковича “предъявили” Ахметову невыплату денег по неким обязательствам. Возможно, что это стало отправной точкой в событиях в регионе и причиной, почему “регионалы” срочно решили проводить съезд и высказались в поддержку целостности Украины.

Ахметов всегда выжидает и дает комментарий по отношению к ситуации в тот момент, когда нужно что-то предпринимать. И теперь у Ахметова есть шанс как-то восстановить стабильность в регионе, иначе завтра сепаратисты придут к нему домой в гостиницу “Люкс”, расположенную в Ботаническом саду Донецка”, - считает журналист.

Сергей Кузин на своей страничке в Фейсбук написал о ситуации в Донбассе: “Есть у меня сильное ощущение, что Ринат и его окружение таки сделали выбор. Совсем недавно прошла инфа, что банк “стоматолога” стал кидать “предъяву Ахметову” о возврате некоего “бабла”... Думаю, у Колесникова, который завел в Россию в минувшем году 250 “лямов зелени” на свои фабрики, тоже что-то происходит... Иначе зачем регионалам созывать срочный съезд, и тому же Колесникову срочно кричать, что будут поддерживать единую Украину? По ходу, сцепились две группировки - стоматолога и енакиевского с ахметовскими.

И если расстрел блокпоста подтверждается, то может здесь надо искать “фишку”.

Источник: СЛЕД.net.ua

фото ostro.org

Теги: янукович, донбасс, ахметов, сепаратизм, стоматолог, колесников, кузин

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.