Все разделы
Новости
Тексты
Территория разума
Слухи и сплетни
Стиль
Где в Киеве
Стиль

Журналістами не народжуються - ними стають!

24 июня 2018г. 9:30

Юні журналісти ІТА “ЮН-ПРЕС” отримали свої перші документи про освіту - сертифікати про позашкільну освіту. І стали ще на один крок ближче до професійної журналістики, на щабель ближче до “акул пера”.

Навчання основам журналістики, цікаві заходи, брифінги, “круглі-столи”, прес-конференції, зустрічі з цікавими людьми, з професіоналами, перші публікації в “дорослих” ЗМІ. Іспити приймали журналісти-практики: шеф-редактор інтернет-видання КиевVласть Ігор Дармостук, професор, спеціаліст з медіа-безпеки Олександр Тур’ян, тележурналістка Наталія Костилєва і викладачі агентства “ЮН-ПРЕС”.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Звісно, отримавши лише документ про закінчення навчання в “ЮН-ПРЕС” справжнім журналістом ще не станеш. Адже журналістика – це не лише галузь суспільного життя, це, насамперед, постійне навчання. І спілкування з професіоналами. Спілкування поколінь.

Нам, журналістам-початківцям, пощастило потрапити до Київського університету ім. Бориса Грінченка на урочисте святкування Дня журналіста. Ініціатор і натхненник свята - столична організація Національної спілки журналістів України в партнерстві з Інститутом журналістики вишу.

Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV"

Офіційна частина зустрічі журналістських поколінь містила і вітання з вуст голови Київської організації НСЖУ Михайла Сороки, і теплі щирі слова учасників свята – майстрів пера й мікрофона, ветеранів-журналістів, яким цього дня було вручено відзнаки Спілки.

І була слушна нагода привітати молодь, що поповнила лави столичної організації: юним колегам, які вже сміливо кажуть своє слово в обраній професії, просто на сцені урочисто, під оплески залу вручено членські квитки творчої спілки. Серед них – і випускниця ІТА “ЮН-ПРЕС”, студентка університету Анастасія Шапоренко.


А вихованка ІТА “ЮН-ПРЕС” Київського Палацу дітей та юнацтва Валерія Самошина отримала спецпремію в номінації “Інтернет журналістика та ІТ-проект” Міжнародного фестивалю дитячо-юнацької журналістики “Прес-весна на Дніпрових схилах”.

Директор Інституту журналістики Університету імені Б. Грінченка Галина Горбенко отримала нагороду від Київської організації Національної спілки журналістів України -золоту медаль “Незалежність”.

Приємних емоцій на святкуванні додав добірному товариству концерт майстрів мистецтв, до організації якого, а також до виступів на сцені долучилися й самі журналісти, їхні діти й онуки. Шаленими оплесками зустрічали учасники свята виступи народної артистки України Світлани Мирводи. Яка жіноча енергетика, сила й ніжність водночас!

Дуже вразила пісня “Гра кольорами в день” і балада, присвячена “двом Василям” - Симоненку та Стусу - подарунок від журналіста й письменника Олександра Балабко та народної артистки України Світлани Мирводи.

Руслана Лоцман, Анатолій Лаврийчук, заслужена артистка України Каріна Карасьова, Наталка Мельничук та її донька Ольга Мельничук влаштували яскраве, запальне свято!

Ведуча свята, студентка 5 курсу Інституту журналістики Катерина Некрасова поділилася думками, що для неї журналістика: “Це життя і повітря, яким ми дихаємо. Я бажаю майбутнім журналістам, не боятися діяти, експериментувати та вірити у свої сили”.

- У цьому університеті ми вперше проводимо захід, адже зараз дуже важливо бути ближче до молоді. Цей захід об`єднує покоління журналістів і дає змогу побачитися і просто поспілкуватися. Моє життя тісно пов`язане із журналістикою, я нею “дихаю” вже протягом багатьох років, тому з впевненістю можу додати, що журналістика - це моє все!”; - з великим задоволення розповіла заступник голови Київської організації НСЖУ Алла Малієнко.

Фото авторів

Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV"

KиевVласть


Олександра Сварник, Євгенія Мізюк, "ЮН-ПРЕС"

Теги

На злобу дня: в Киеве презентуют спектакль по мотивам пьесы “Дракон” Евгения Шварца

  26 сентября 2018г. 17:30

Афиша Киева на 26 сентября – 2 октября 2018 года

  26 сентября 2018г. 15:25

В Украину впервые приедет американский рэпер Pouya

  26 сентября 2018г. 10:50

Арт-завод “Платформа” станет ареной для Бойцовского клуба

  25 сентября 2018г. 12:30

Новинки сезона в Киевском театре кукол: Бэби-представления и яркие спектакли для взрослых

  25 сентября 2018г. 9:30

Главные криминальные сериалы сентября 2018

  24 сентября 2018г. 13:00

Образовательный фестиваль “Арсенал идей” состоится в четвертый раз

  24 сентября 2018г. 11:40

Загартовуй тіло й дух - допоможе велорух! (фото, схеми)

  22 сентября 2018г. 9:00

Винтажный маркет Kyivness пройдет в старинном особняке

  21 сентября 2018г. 14:35

В Киеве на Хеллоуин пройдет Бал у Воланда по мотивам “Мастера и Маргариты”

  21 сентября 2018г. 12:54

Работы Уорхола, Пикассо и Дали привезут в Киев

  20 сентября 2018г. 11:00

Афиша Киева на 19-25 сентября 2018 года

  19 сентября 2018г. 15:15

В Киевском академическом театре кукол продолжаются премьерные показы “Кайдашевой семьи”

  19 сентября 2018г. 14:01

В кинотеатре “Украина” покажут документальное кино об Ингмаре Бергмане

  19 сентября 2018г. 12:00

Фредерик Бегбедер: “Смысл литературы – в поиске идеала”

  18 сентября 2018г. 17:45