Все разделы
Новости
Тексты
Территория разума
Слухи и сплетни
Стиль
Где в Киеве
Стиль

Журналістами не народжуються - ними стають!

24 июня 2018г. 9:30

Юні журналісти ІТА “ЮН-ПРЕС” отримали свої перші документи про освіту - сертифікати про позашкільну освіту. І стали ще на один крок ближче до професійної журналістики, на щабель ближче до “акул пера”.

Навчання основам журналістики, цікаві заходи, брифінги, “круглі-столи”, прес-конференції, зустрічі з цікавими людьми, з професіоналами, перші публікації в “дорослих” ЗМІ. Іспити приймали журналісти-практики: шеф-редактор інтернет-видання КиевVласть Ігор Дармостук, професор, спеціаліст з медіа-безпеки Олександр Тур’ян, тележурналістка Наталія Костилєва і викладачі агентства “ЮН-ПРЕС”.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Звісно, отримавши лише документ про закінчення навчання в “ЮН-ПРЕС” справжнім журналістом ще не станеш. Адже журналістика – це не лише галузь суспільного життя, це, насамперед, постійне навчання. І спілкування з професіоналами. Спілкування поколінь.

Нам, журналістам-початківцям, пощастило потрапити до Київського університету ім. Бориса Грінченка на урочисте святкування Дня журналіста. Ініціатор і натхненник свята - столична організація Національної спілки журналістів України в партнерстві з Інститутом журналістики вишу.

Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV"

Офіційна частина зустрічі журналістських поколінь містила і вітання з вуст голови Київської організації НСЖУ Михайла Сороки, і теплі щирі слова учасників свята – майстрів пера й мікрофона, ветеранів-журналістів, яким цього дня було вручено відзнаки Спілки.

І була слушна нагода привітати молодь, що поповнила лави столичної організації: юним колегам, які вже сміливо кажуть своє слово в обраній професії, просто на сцені урочисто, під оплески залу вручено членські квитки творчої спілки. Серед них – і випускниця ІТА “ЮН-ПРЕС”, студентка університету Анастасія Шапоренко.


А вихованка ІТА “ЮН-ПРЕС” Київського Палацу дітей та юнацтва Валерія Самошина отримала спецпремію в номінації “Інтернет журналістика та ІТ-проект” Міжнародного фестивалю дитячо-юнацької журналістики “Прес-весна на Дніпрових схилах”.

Директор Інституту журналістики Університету імені Б. Грінченка Галина Горбенко отримала нагороду від Київської організації Національної спілки журналістів України -золоту медаль “Незалежність”.

Приємних емоцій на святкуванні додав добірному товариству концерт майстрів мистецтв, до організації якого, а також до виступів на сцені долучилися й самі журналісти, їхні діти й онуки. Шаленими оплесками зустрічали учасники свята виступи народної артистки України Світлани Мирводи. Яка жіноча енергетика, сила й ніжність водночас!

Дуже вразила пісня “Гра кольорами в день” і балада, присвячена “двом Василям” - Симоненку та Стусу - подарунок від журналіста й письменника Олександра Балабко та народної артистки України Світлани Мирводи.

Руслана Лоцман, Анатолій Лаврийчук, заслужена артистка України Каріна Карасьова, Наталка Мельничук та її донька Ольга Мельничук влаштували яскраве, запальне свято!

Ведуча свята, студентка 5 курсу Інституту журналістики Катерина Некрасова поділилася думками, що для неї журналістика: “Це життя і повітря, яким ми дихаємо. Я бажаю майбутнім журналістам, не боятися діяти, експериментувати та вірити у свої сили”.

- У цьому університеті ми вперше проводимо захід, адже зараз дуже важливо бути ближче до молоді. Цей захід об`єднує покоління журналістів і дає змогу побачитися і просто поспілкуватися. Моє життя тісно пов`язане із журналістикою, я нею “дихаю” вже протягом багатьох років, тому з впевненістю можу додати, що журналістика - це моє все!”; - з великим задоволення розповіла заступник голови Київської організації НСЖУ Алла Малієнко.

Фото авторів

Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV"

KиевVласть


Олександра Сварник, Євгенія Мізюк, "ЮН-ПРЕС"

Теги

Ко Дню независимости в Киеве пройдет вторая Подольская ярмарка “Киевские контракты”

  20 июля 2018г. 18:00

Фильм “Жаркие летние ночи” с Тимоти Шаламе выходит в украинский прокат

  20 июля 2018г. 13:00

Фестиваль йоги Vedalife-2018 объявил программу

  19 июля 2018г. 14:30

Афиша Киева на 18-24 июля 2018 года

  18 июля 2018г. 16:30

“Чорноморка”: рибна Одеса на Подолі (фото, відео)

  17 июля 2018г. 15:00

Немецкий диджей Zedd впервые выступит в Украине

  17 июля 2018г. 13:35

Лучшие драматические сериалы июля 2018

  16 июля 2018г. 15:00

Atlas Weekend 2018: как прошел фестиваль

  14 июля 2018г. 15:55

Темно-синя аура, або діти-індиго

  14 июля 2018г. 9:30

Все на карнавал: в столицу едет мексиканский праздник Santa Muerte

  13 июля 2018г. 12:45

В Украине стартует фестиваль европейского кино

  12 июля 2018г. 14:00

Афиша Киева на 11-17 июля 2018 года

  11 июля 2018г. 15:30

В Мыстецком Арсенале представят выставку об Украине 90-х

  10 июля 2018г. 13:35

Гід рестораціями Львова, частина друга (фото, відео)

  10 июля 2018г. 11:30

1+1 медиа и Gulliver будут мотивировать киевлян не молчать о своих идеях

  9 июля 2018г. 15:43