понеділок, 27 травня 2024 г.

Українську версію “Подорожі часу” Терренса Маліка озвучить Саша Кольцова

Українську версію “Подорожі часу” Терренса Маліка озвучить Саша Кольцова

13 квітня на екрани кінотеатрів України виходить науково-популярний документальний фільм “Подорож часу” від триразового оскарівського номінанта Терренса Маліка. Локальну версію картини озвучує Саша Кольцова, лідерка гурту “Крихітка”.

Фільм розповідає історію Всесвіту від Великого Вибуху до наших днів, а також порушує питання екології, походження людини на Землі і майбутнього нашої планети.

Автор картини – видатний американський режисер і філософ, триразовий номінант на премію “Оскар” Терренс Малік. Він працював над фільмом протягом 40 років: за словами режисера, “Подорож часу” – його найбільша мрія, втілена у життя. Малік особисто збирав матеріали для картини, зустрічався зі вченими й записував інтерв'ю. Провідним науковим радником проекту виступив професор природної історії Гардварда, консультант NASA і письменник Ендрю Нолл.

Зйомки фільму тривали у США, Ісландії, Чилі, Палау, Папуа Новій Гвінеї та інших точках світу. Музичний супровід написав легендарний композитор, володар “Оскара” Енніо Морріконе.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Візуальними ефектами у картині опікувався Ден Гласс, автор спецефектів у “Матриці”. Його консультував Дуглас Трамбалла, який працював над фільмами “2001: Космічна одіссея” Стенлі Кубрика, “Той, що біжить по лезу” Рідлі Скотта і серіалом “Зоряний шлях”.

Прем'єра “Подорожі часу” відбулася на Венеційському кінофестивалі, де стрічка претендувала на “Золотого лева”. Роботу Терренса Маліка було відзначено премією The Green Drop Award, яка присуджується фільмам, що пропагують екологічні цінності і дбайливий підхід до природи.

Оригінальні версії картини озвучили Кейт Бланшетт і Бред Пітт. Українці почують історію Всесвіту, розказану голосом Саші Кольцової. Співачка, журналістка і авторка пісень, Саша Кольцова також є ініціатором екологічної програми зі скорочення надмірного споживання побутового пластику.

“Подорожі часу” виходить на екрани кінотеатрів 16 квітня. Напередодні у Київському планетарії відбудеться допрем'єрний показ. Картину побачать глядачі у Києві, Броварах, Вінниці, Дніпрі, Запоріжжі, Кременчуці, Луцьку, Львові, Маріуполі, Одесі, Полтаві, Сумах, Тернополі, Харкові та Чернівцях.

КиевVласть

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.