понеділок, 27 травня 2024 г.

Телеканал “1+1” покаже документальний проєкт про відбудову культурної спадщини України

Телеканал “1+1” покаже документальний проєкт про відбудову культурної спадщини України

Телеканал “1+1” покаже документальний проєкт “Відбудуємо”, присвячений відновленню культурної спадщини українського народу, яка постраждала від рук російських окупантів. Автором ідеї є Іван Тімшин, виробником фільму – ТОВ “Банк Ідей”, режисер стрічки – Корній Грицюк, продюсер – Наталія Яковлева.

Про це KВ стало відомо з релізу авторів проєкту “Відбудуємо”.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

За шість місяців повномасштабного вторгнення ворог завдав більше 17 тис. ударів по всій території України. Авіа, ракетними та артилерійськими ударами були випалені та знищені цілі міста, а разом з ними – багатовікова історія українського народу та його архітектурні здобутки.

Завдяки стрічці “Відбудуємо” глядачі по всьому світу зможуть дізнатись, як ворог руйнує об’єкти культурної спадщини, школи, стадіони, молодіжні хаби, будинки культури, бібліотеки, музеї і церкви.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

У рамках проєкту буде розказано історії 10 зруйнованих знакових будівель, які знаходяться в різних куточках України, про їхню культурну і архітектурну цінність. Автори покажуть, коли саме і як відбулося їхнє знищення сусідом-ворогом.

Окрім того, автори проєкту наголошують: попри те, що Україна щодня потерпає від руйнувань, віра у її майбутнє та відновлення після війни є непохитною.

В межах проєкту глядачам розкажуть історію 10 знакових будівель, серед яких Будинок Культури в Ірпіні, аеродром “Антонов” в Гостомелі, Олімпійський навчально-спортивний центр  в Чернігові, Молодіжний хаб в Чернігові, Іванківський історико-краєзнавчий музей, де зберігалась колекція картин Марії Примаченко, Музей Григорія Сковороди в с. Сковородинівці Харківської області, 100-річна Лисичанська гімназія, яка є пам’яткою архітектури XIX століття та одним з найкраще збережених представником бельгійської архітектурної спадщини Луганщини, залізнична станція Смородине в м.Тростянець та Державний податковий університет м.Ірпінь та дерев'яна церков в с.Лук'янівка.

Читайте: Телеканал “1+1” покаже документальний проєкт, присвячений українським жінкам на війні

Фото: ТОВ "Банк Ідей"

КиївВлада

Олексій Алтинов

Теги: новини україни, війна росії проти україни, новини кіно, відновлення зруйнованого російськими окупантами, фільм про відновлення історичної спадщини україни

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.